13 I : Szalone nożyczki – Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze

„Szalone nożyczki” to kryminalna farsa, podczas której publiczność wraz z aktorami musi rozwiązać zagadkę brutalnego morderstwa. Dedukcja i zabawa – każdy może być Sherlock’iem Holmes’em. Rozpoznając znane im miejsca, rozumiejąc aluzje do popularnych osób, widzowie szybko ulegają teatralnej iluzji i chętnie włączają się do zabawy, uczestnicząc w wykryciu sprawcy. „Szalone nożyczki” to jedna z najpopularniejszych komedii kryminalnych ostatniego dwudziestolecia – w 1997 wpisano ją do światowej księgi rekordów Guinnesa jako najdłużej bez przerwy graną sztukę na scenach amerykańskich. Na naszej scenie gościła już kilkakrotnie w wykonaniu Wrocławskiego Teatr Komedia, teraz zapraszamy na wersję jeleniogórskiego Teatru im. C. K. Norwida.

Premiera: 31 grudnia 2016 r.
Autor: Paul Pörtner
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyser: Marcin Sosnowski
Scenografia: Marek Chowaniec
Występują: Elwira Hamerska-Kijańska, Marta Łącka/Magdalena Kępińska, Jacek Grondowy, Piotr Konieczyński, Kazimierz Krzaczkowski, Stefan Krzysztofiak (gościnnie)
Czas trwania: 150 minut (z przerwą)

Rezerwacja mailowa: rezerwacja@ckmuza.pl (od pon. do pt. od 8:00 do 14:00) lub telefoniczna: kasa 76 746 22 66 (codziennie od godz. 14:00 do 20:00)
Bilety dostępne online: www.muza.biletpro24.pl

Zapraszamy 13 stycznia (sobota), godz. 19:00

Sala widowiskowa, bilety: 50 i 60 zł

Nauka spadania

Comments are closed.