9 – 31 VII : Lipcowe Warsztaty Taneczne ze Szkołą Tańca Carmen

Zapraszamy na Lipcowe Warsztaty Taneczne ze Szkołą Tańca Carmen!

Harmonogram zajęć:
16, 23 i 30.07 (poniedziałki), sala 111
Godz. 17:00 – Zumba – grupa otwarta
Godz. 18:00 – Belly Dance (technika tańca orientalnego – krótkie kombinacje) grupa otwarta
Godz. 19:30 – Flamenco

17, 24 i 31.07 (wtorki), sala 111
Godz. 18:00 – Fitness Belly Dance – grupa otwarta
Godz. 19:00 – Zumba – grupa otwarta
Godz. 19:00 – Latino (od 17 lipca) – grupa otwarta (jak prawidłowo używać swojego ciała i pokazać nim charakter danego tańca)

11, 18 i 25.07 (środy), sala 111
Godz. 18:00 – Zumba Gold – (łagodniejsza forma Zumby) – grupa otwarta
Godz. 19:00 – Belly Dance – choreografia – grupa średnio zaawansowana

12, 19 i 26.07 (czwartki), sala 111
Godz. 17:00 – Zumba Gold
Godz. 18:00 – „Balet orientalny” podstawy baletu i piękna fuzja z tańcem orientalnym – grupa otwarta
Godz. 19:30 – Flamenco

20 i 27.07 (piątki), sala 111
Godz. 19:00 – Latino (od 20 lipca) – grupa otwarta (jak prawidłowo używać swojego ciała i pokazać nim charakter danego tańca)

Belly Dance (Taniec Brzucha) – na zajęcia zapraszamy wszystkie panie bez względu na wiek! Taniec, który potrafi wyeksponować w każdej kobiecie to, co najwspanialsze, umiejętność uwodzenia i witalność; posiada właściwości uzdrawiające. Sprawia, że czujemy się dobrze we własnym ciele, pozwala zwalczyć kompleksy; sprawi, że poczujesz się piękna i atrakcyjna. Taniec brzucha jest wskazany dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Oprócz pięknej talii, taniec brzucha rozwija elastyczność wszystkich stawów, a przede wszystkim naszego kręgosłupa. Dzięki nauczaniu izolowanych ruchów buduje tzw. czucie głębokie, które daje nam świadome czucie ułożenia naszego ciała w przestrzeni. Wzmacnia mięśnie brzucha i grzbietu. Poprzez wykorzystywanie wielu wymyślnych ruchów naszego ciała taniec brzucha dociera głęboko do naszych mięśni i stawów nie używanych przez nas na co dzień, wzmacnia prawidłową sylwetkę, buduje ruchomość i świadomość całego ciała. Taniec orientalny pozwala każdej kobiecie przeistoczyć się w księżniczkę z opowieści Szeherezady.

Fitness Belly Dance to świetne połączenie fitnessu z tańcem brzucha, aby skutecznie wyrzeźbić mięśnie brzucha. Łatwe do nauczenia kroki taneczne z naciskiem na ćwiczenia kondycyjne, pozwalają dosłownie w taneczny sposób wysmuklić nasze newralgiczne miejsca: brzuch, pośladki, uda i ramiona.

Zumba Gold – to zajęcia przeznaczone dla osób po urazach, zabiegach, chorych na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów, oraz dla tych, którzy w wieku 50–u lat chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z Zumbą Fitness. Te zajęcia są również doskonałe dla pań, które chcą wrócić do formy po porodzie. Zumba Gold pozwoli nie tylko zwiększyć wydolność i poprawić kondycję fizyczną, ale zwiększy poczucie własnej wartości. Ćwicząc Zumbę Gold niejako przy okazji nie tylko spalimy zbędne kalorie, ale poprawimy też elastyczność mięśni, poprawimy gęstość tkanki kostnej, co pozwoli nam zwiększyć możliwość wykonywania codziennych zajęć. A wszystko to w miłym towarzystwie i bez stresu. Zumba Gold jest łagodniejszą formą Zumby.

Zumba – ta forma zajęć to najlepszy sposób na pozbycie się stresu i kalorii przy energetycznej latynoskiej muzyce (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, flamenco, belly dance). Zapomnijcie o nudnych ćwiczeniach i przyłączcie się do zabawy!

Flamenco – ten taniec nie ma ograniczeń wieku i płci. Flamenco podbiło serca ludzi na całym świecie, chociaż nie należy do najłatwiejszych tańców. Flamenco ma także dobry wpływ na nasz system krwionośny i oddechowy, poprawia naszą koordynację ruchową (obok pływania flamenco zostało uznane przez lekarzy jako najkorzystniejsza forma zajęć dla naszego kręgosłupa). Ten taniec uczy też elegancji i wrażliwości, wzmacnia poczucie własnej wartości. Flamenco to nie tylko taniec i dźwięki, to coś więcej – to sposób myślenia, filozofia życia, inna skala wartości. Flamenco uczy, że nie ma rzeczy niemożliwych! Wywodzi się z Andaluzji, może być tańczony solo, w duecie, w grupie, ale niezależnie od tego, ile osób w danym momencie tańczy, zawsze opowiada jakąś ciekawą historię.

Koszt zajęć:
Pakiet Zumba + Zumba Gold: 130 zł
Tylko Zumba: 80 zł
Tylko Zumba Gold: 80 zł
Full Pass tańca orientalnego + Fitness Belly Dance: 180 zł
Dwa warsztaty tańca orientalnego: 130 zł
Trzy warsztaty tańca orientalnego: 160 zł
Jeden warsztat: 80 zł
Warsztaty Latino: 130 zł


Kontakt: Agnieszka Wójcik-Margiewicz, tel. 785 932 612, email: szkola@carmentaniec.pl
Więcej na: www.carmentaniec.pl

Nauka spadania

Comments are closed.