Cennik

Kasa biletowa czynna codziennie od 14:00 do 20:00. W przypadku imprezy/seansu w godzinach wcześniejszych kasa jest czynna pół godziny przed rozpoczęciem imprezy/seansu.

Ceny biletów 2D

17 zł (ulgowy – dzieci, młodzież, emeryci, renciści i osoby niepełnosprawne)
20 zł (normalny)
12 zł (bilety zbiorowe – od 10 osób)

Dzieci w wieku do 4-ch lat włącznie wchodzą na seans bezpłatnie (nie dotyczy porannych seansów dla przedszkoli). Kasjerka lub/i bileterka ma prawo zażądać okazania dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

Ceny biletów 3D

20 zł (ulgowy – dzieci, młodzież, emeryci, renciści i osoby niepełnosprawne)
23 zł (normalny)
12 zł (bilety zbiorowe – od 10 osób)

Do wszystkich biletów na filmy 3D należy zakupić okulary w cenie 4 zł, które widz otrzymuje na własność do ponownego wykorzystania przy kolejnej projekcji 3D w naszym kinie.

Dzieci w wieku do 4-ch lat włącznie wchodzą na seans bezpłatnie (nie dotyczy porannych seansów dla przedszkoli). Kasjerka lub/i bileterka ma prawo zażądać okazania dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

Ceny biletów DKF

50 zł (miesięczny karnet)
15 zł (jeden seans)

Na DKF nie obowiązują bilety grupowe.

Bueno Czwartki – bilet do kina 12 zł

Pozwól się uwieść magii kina! Kup 3 sztuki Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień kody z wnętrza opakowań na bilety (2D lub 3D). Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl. W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu. Nie trzeba już przynosić opakowań. Promocja trwa do 27 sierpnia 2020 r. Uwaga! Wymiana kodów na bilety jest możliwa TYLKO W CZWARTKI.

Regulaminpobierz

Tanie poniedziałki

Wszyscy kupują bilety ulgowe! (2D – 17 zł, 3D – 20 zł)

Urodzinowy wtorek

Urodzinowy wtorek w kinie „Muza”! Jeśli tak jak my obchodzisz w tym roku 50-te urodziny, we wtorki możesz kupić do kina bilet ulgowy (po okazaniu dokumentu tożsamości). Świętuj z nami #50urodzinyMuzy.

Voucher do kina

W naszym kinie możecie Państwo kupić voucher do kina (w cenie biletu), który można wykorzystać na dowolnie wybrany seans. Termin ważności jest ustalany indywidualnie w kasie kina.

Karta podarunkowa

Podaruj bogactwo emocji! W naszej kasie możesz kupić kartę podarunkową o dowolnej wartości (np. 30, 50, 100, 200 zł) do wykorzystania na ofertę kulturalną CK „Muza” (kino, spektakle, koncerty). Ważność karty – maksymalnie rok od daty zakupu. Można ją wykorzystać na kilka propozycji, których suma nie przekroczy wartości karty. Nie ma możliwości zwrotu niewykorzystanych środków lub wymiany karty na gotówkę. Karta nie obejmuje oferty Restauracji Pod Muzami.

Nauka spadania

Wymiana kuponów/zaproszeń na bilety do kina

Akceptujemy Multibilet i Multibilet Plus, Openbenefit, bilety elektroniczne firmy Mybenefit oraz kupony biletowe CinemaProfit i QlturaProfit. Szczegóły na stronach partnerów.

Molier

Reklama w kinie

Zaplanuj reklamę w kinie – www.kinads.pl

Molier

Akcja „Dawcom w darze”

Aktywni dawcy krwi wchodzą na film z biletem ulgowym.
Szczegóły na stronie: www.dawcomwdarze.pl

Molier

Karta Dużej Rodziny

Zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny (tylko wyjścia indywidualne):
– bilety do kina na seanse w regularnym repertuarze – 12 zł (nie dotyczy seansów w ramach DKF-u)
– na wybrane imprezy, niższa cena biletów dla dzieci posiadających KDR – szczegóły w kasie
– 50% zniżki na zakup popcornu w Klubie Pod Muzami

Uwaga! Do każdego zakupionego biletu należy okazać Kartę Dużej Rodziny.

Molier