Harmonogram

25 marca – sobota

Sesje indywidualne
9.00 – 16.45 REFLEKSOLOGIA TWARZY I GŁOWY (45 MIN.)
9.00 – 12.45 MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY (45 MIN.)
9.00 – 12.00 TECHNIKI OSTEOPATII UROGINEKOLOGICZNEJ (45 MIN.)
9.00 – 13.00 MASAŻ OLEJOWO-PILINGUJĄCY UDVARTANA (60 MIN.)
10.00 – 16.00 MASAŻ STÓP – REFLEKSOTERAPIA (40 MIN.)
14.00 – 18.00 RELAKSUJĄCY MASAŻ CAŁEGO CIAŁA (60 MIN.)

 

Warsztaty grupowe
10.00 – 13.00 TWOJE MOCNE STRONY- WARSZTAT ŚWIADOMEGO PLANOWANIA KARIERY
10.00 – 14.00 WARSZTATY Z MALARSTWA INTUICYJNEGO
12.00 – 13.00 ĆWICZENIA DNA MIEDNICY
12.00 – 13.30 SZCZYPTA MUZYKI Z AFRYKI – RADOSNE WARSZTATY BĘBNIARSKIE
13.30 – 16.30 KOCIE OKO – WARSZTATY MAKIJAŻOWE
14.00 – 15.00 PO CO NAM MIĘŚNIE? – KINEZYTERAPIA W CODZIENNYM ŻYCIU

 

Warsztaty dla rodzica z dzieckiem
11.00 – 11.45 BUM KIDS BUM – WARSZTATY BĘBNIARSKIE
12.00 – 13.15 ACROYOGA DLA DZIECI
15.00 – 17.00 NIEZŁE ZIÓŁKA – WARSZTATY ARTYSTYCZNO-EKOLOGICZNE
15.00 – 17.00 LATAWIEC – ZRÓB TO SAM

 
 
26 marca – niedziela

Sesje indywidualne
9.00 – 12.00 TECHNIKI OSTEOPATII UROGINEKOLOGICZNEJ (45 MIN.)
9.00 – 13.00 MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ Z NUTĄ OLEJU KOKOSOWEGO (60 MIN.)
10.00 – 15.10 MASAŻ STÓP – REFLEKSOTERAPIA (40 MIN.)
14.00 – 18.00 RELAKSUJĄCY MASAŻ CAŁEGO CIAŁA (60 MIN.)

 

Warsztaty grupowe
10.00 – 13.00 SŁOWA MAJĄ MOC, A SZCZĘŚCIE JEST W GŁOWIE
10.00 – 13.00 SZYDEŁKOWANIE GOBELINOWE – ETUI NA TELEFON
10.00 – 13.00 WRZUĆ NA LUZ – USUWANIE PSYCHOFIZYCZNYCH SKUTKÓW STRESU. ZAJĘCIA WARSZTATOWO-WYKŁADOWE
10.00 – 13.00 CIASTECZKA RADOŚCI I NIE TYLKO – ORKISZ W ROLI GŁÓWNEJ. WARSZTAT KULINARNY
12.00 – 14.00 W POGONI ZA WIELKIM „O”, CZYLI O KOBIECEJ ROZKOSZY
14.00 – 15.15 ACROYOGA: MOC – ŚWIADOMOŚĆ – RELAKS
14.00 – 17.00 ALE SZTUKA! NOTES ZDOBIONY METODĄ POWERTEXU
15.30 – 16.45 SZTUKA NIEDZIAŁANIA – JOGA NIDRA

 

Warsztaty dla rodzica z dzieckiem
14.00 – 16.00 PACYNKI SKARPETKOWE

 
 
Zajęcia poprowadzą:
Ewa Barańska, Ewa Borkowska, Marta Budna, Agnieszka Byszkowska, Rafał Chrebela, Rafał Czyk,Ewa Dziki, Estera Grabarczyk, Alicja Jachimowska, Ewelina Jonczys, Aneta Kaczmarek, Przemysław Kłosiński, Radosław Kobyłecki, Magdalena Łagun, Anna Moderska, Beata Olejnik, Aleksandra Paluch, Inga Schorowska, Ewa Szumlak, Anna Waszewska-Kosatka, Małgorzata Wierzbicka, Barbara Zborucka.