10 XI : XXIX Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Scena Prezentacji Młodych”

Zapraszamy młodych i utalentowanych wokalistów w wieku 14 – 20 lat do udziału w XXIX Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Scena Prezentacji Młodych”. Przewidujemy atrakcyjne nagrody – w tym Nagroda Główna 1000 zł!

Przesłuchania Konkursowe odbędą się w dniach 16 – 17 listopada w trybie online. Do 10 listopada na adres: konkursy@ckmuza.pl należy przesłać nagrane filmiki wykonanych utworów (ważne! bez montażu – nagrane w trybie ciągłym) wraz z kartą zgłoszenia (dostępna poniżej razem z Regulaminem imprezy). Można je także dostarczyć osobiście do Centrum Kultury „Muza” – pokój 202 (na nośniku typu pendrive). Przesyłane nagrania powinny być zapisane w używanym i ogólnodostępnym formacie (np. mp4, mpeg, avi).

Jury obejrzy nadesłane prezentacje i wytypuje listę finalistów, którzy zaprezentują się w sali widowiskowej 27 listopada. Start imprezy o godz. 18:00. Gwiazdą wieczoru będzie Jacek Bończyk w programie „Absolutnie, czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego”. Bilety na imprezę w cenie 40 zł do nabycia w kasie.

Nasza scena gościła już bardzo wielu zdolnych wykonawców, może Ty też jesteś jednym z nich? Czekamy na Was!

Pliki do pobrania:
Karta zgłoszenia – pobierz
Regulamin – pobierz

plakat

Comments are closed.