4 – 29 VII : Happy Summer – Wakacyjne kursy tańca

Zapraszamy do Studia Tańca Carmen na intensywne zajęcia taneczne od podstaw (dla młodzieży i dorosłych). Nauka od podstaw wybranych technik tańca. Regularne spotkania przez cały tydzień, na których opanujesz materiał z całego miesiąca.


Kierunek Wakacyjny:
Studio Tańca Carmen, Centrum Kultury „Muza”, sala 119

Cennik tygodniowy:
• 100 zł – za 1 warsztat
• 180 zł – za 2 warsztaty
• 250 zł – za 3 warsztaty
• 300 zł – za 4 warsztaty

Letnie Taneczne Kursy cieszą się bardzo dużą popularnością. Zapisz się aby zagwarantować sobie miejsce.


Zapisu na zajęcia można dokonać:
1. Tel. 785 932 612
2. Mail: info@stcarmen.com
3. Wypełniając formularz na stronie www.stcarmen.com

Obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu każdego uczestnika oraz nazwę kursu.


Harmonogram zajęć:

4 – 8 lipca:
Godz. 17:00 – Kizomba Ladies Styling – Agnieszka
Godz. 18:00 – Belly Bachata – Agnieszka
Godz. 19:00 – Rumba (od Hiszpanii do Havany) – Agnieszka i Raynel
Godz. 20:00 – Balet & Pilates – Agnieszka

11 – 15 lipca:
Godz. 17:00 – Akademicka technika tańca Cubańskiego – Raynel
Godz. 18:00 – Reparto – Raynel
Godz. 19:00 – Belly Dance (Drum Solo) – Agnieszka
Godz. 20:00 – Balet & Pilates – Agnieszka

18 – 22 lipca:
Godz. 17:00 – Reggaeton – Raynel
Godz. 18:00 – Salsa Cubańska – Raynel
Godz. 19:00 – Fuzja Flamenco z tańcem nowoczesnym – Agnieszka
Godz. 20:00 – Kizomba Lejdis – Agnieszka

25 – 29 lipca:
Godz. 17:00 – Cubański Hip Hop Nowoczesny – Raynel
Godz. 18:00 – Shakira Style Belly Dance – Agnieszka
Godz. 19:00 – Bachata Flamenca Ladies Styling
Godz. 20:00 – Latino Solo – Marta Mozdyniewicz


Opisy warsztatów:

Belly Dance Drum Solo
Odmiana Tańca Brzucha, niezwykle widowiskowa i efektowna! Tancerka może pokazać swoją technikę i ekspresję. Własnym ciałem próbuje zilustrować dźwięk instrumentów, tworząc zabawny a niekiedy zalotny efekt. Ruchy w tym tańcu pochodzą od poppingu i lockingu, odznaczają się niezwykłą dokładnością.

Belly Dance Shakira Style
To fuzja taneczna, łącząca elementy przede wszystkim tańca brzucha ale również innych stylów tanecznych takich tak reggaeton, salsa czy sexy dance, to podstawowe figury tańca orientalnego tańczone do znanych hitów kolumbijskiej piosenkarki. Na zajęciach nauczysz się krótkich układów tanecznych, nasyconych zmysłowymi ruchami, podobnymi jak w teledyskach Shakiry.

Reggaeton
Niezwykle żywiołowy taniec pochodzący z Ameryki Łacińskiej oparty na zmysłowych ruchach ciała, zwłaszcza bioder i klatki piersiowej. Łączy w sobie elementy dancehallu, Hip- hopu oraz tańców latynoskich. Pomaga w przezwyciężeniu bariery wstydu przed sobą samym oraz nabraniu płynności ruchowej. Doskonały również dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z tańcem. Jako taniec bardzo energiczny pozwala nie tylko na ukształtowanie sylwetki, ale również nabycie umiejętności płynnego poruszania się w rytm szybkiej muzyki, jakże niezbędnej do łatwego odnajdywania się na każdym dyskotekowym parkiecie. Zajęcia opierają się na krótkich, pełnych pozytywnej energii choreografiach tańczonych solo. Doskonałe do tańczenia solo zarówno dla Pań i Panów.

Salsa Kubańska
Mix rumby i sonu kubańskiego. Gorący taniec pochodzący z Hawany. Przekaz energetyczny jaki dają nam muzyczne utwory w salsowych rytmach, nie pozwala ustać w miejscu, szczególnie jak już poznamy krok i podstawowe figury. Taniec opiera się na zmysłowych ruchach całego ciała, w szczególności bioder i ramion w rytmach szybkiej muzyki. Kobieta pokazuje swoją wartość i grację próbując uwolnić się, uciec od mężczyzny. Taniec jest grą, w którym zagubiona próbuje odnaleźć swoją drogę. Figury tańczone są ‘po kole’, kobieta krąży wokół partnera wykonując prowadzone przez niego figury. Na zajęciach uczymy się kroku podstawowego i opartych na nim wariacji po czym przechodzimy powoli do bardziej skomplikowanych figur, pozwalających nam w pełni wczuć się w rytm clave i towarzyszących im instrumentów.

Bachata Flamenca Ladies Styling
Fuzja Zmysłowej Bachaty z ognistym Flamenco. Zapewniamy wspaniałą zabawę w rytm Bachata Flamenca, proste kroki, piękna muzyka, dużo emocji. Fuzja Flamenco z tańcem nowoczesnym. Zajęcia mają nacięły zaznajomienie uczestników z podstawami techniki tańca Flamenco oraz możliwościami przeniesienia jej na ruch tańca nowoczesnego. Będziemy tańczyć i robić choreografię do piosenki „Malamente” Rosalia.

Reparto – kolejna nowość w STCarmen
Zapraszamy na totalną nowość w STCarmen, lecz nie taką już nowość w świecie muzyki i tańca na Kubie! Jeżeli kręcą Cię kubańskie klimaty, jeżeli niesie Cię reggaeton to reparto na bank poniesie Cię równie wysoko! Uliczny styl łączący w sobie elementy reggaetonu, hh czy afro wpasowuje się idealnie w rytmiczny bit Reparto.

Kizomba Ladies Styling
Zmysłowe ruchy bioder wzmocnią Twoje mięśnie ud i pośladków. Zadbamy o Twoją postawę sylwetkę w tańcu. Muzyka obudzi Twoje zmysły, bo Kizomba to taniec wyzwalający kobiecą seksualność. Uczy odwagi w ruchu i płynności. Docenisz, że Twoja pewność siebie wzrasta z każdym kolejnym krokiem. Niezależnie od Twojego wieku i umiejętności dasz sobie świetnie radę. Kizomba jest tańcem intuicyjnym i w bardzo krótkim czasie poczujesz się komfortowo na zajęciach!

Belly Bachata
Fuzja dwóch styli tanecznych, połączenie Tańca Brzucha i Bachaty. Magiczny Taniec Brzucha stworzony przez kobiety i dla kobiet, oraz zmysłowa Bachata to połączenie zapewni nam delikatne piękno i niezwykłą siłę ale także wspaniałą zabawę. Będziemy tańczyć i robić choreografię do piosenki „ Bella Ciao”.

Rumba (od Hiszpanii do Havany)
Co łączy Andaluzję w Hiszpanii i Havanę na Kubie? Artyści,muzyka,kawa i oczywiście taniec! W tę podróż zabierze Was Agnieszka i Raynel, to z nimi zatańczycie Rumbę,wypijecie kawę i poczujecie smak i energię Hiszpanii i Havany!

Akademicka Technika Tańca Kubańskiego
Technika Kubańska łączy aspekty baletu z różnymi technikami tańca współczesnego, takimi jak Graham, Cunningham, Socolo, Laban i kubański folklor. Zajęcia będą składać się z Centrum, celem tej części jest przeniesienie uczniów z codziennego środowiska do idealnej przestrzeni, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne.

Kubański Hip Hop Nowoczesny
Mówi o stylu życia w ruchu stworzonym kilka lat temu w tym stylu tańca. Technicznie rzecz biorąc będziemy pracować w oparciu o hip hop w połączeniu z ruchami tańca współczesnego i nowoczesnego. Kubański hip hop zawiera rytmy i melodie naszych tradycji i korzeni, takich jak Rumba, Afro, El Bolero itp., wszystko zmiksowane na instrumentalnym hip hopie ze wszystkimi jego odmianami, ale wynieśliśmy je na ulice i do naszej rzeczywistości, w której żyje ten kraj.

Plakat Scooby-Doo

Comments are closed.