21 VIII : Węzeł – Asocjacja Starych Łosi – Koncerty w Altanie

Po raz kolejny przedstawiamy Asocjację Starych Łosi. Grupę założoną w 1996 roku przez Andrzeja Multarzyńskiego i Witka Koziorowskiego – dwóch pasjonatów piosenki turystycznej. Kilka lat później dołączył do nich basista Jarek Szwed oraz wspomagające zespół dwa oryginalne głosy Doroty Sobieszczańskiej i Jolanty Trawnik– która ponadto gra na ukulele.

Ich występy w Centrum Kultury „Muza”, w klubie polonijnym w miejscowości Wintertur w Szwajcarii, w Ośrodku Kultury w Brzegu Dolnym, Przeglądzie Piosenki Poetyckiej w Olesnie, na konkursie im. Jonasza Kofty w Warszawie, a także (w ograniczonym składzie) na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej Stachuriada Grochowice cieszyły się dużą popularnością. Brali również udział w 54 Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie gdzie zdobyli wyróżnienie Jury w kategorii “najlepsza piosenka” za utwór “Wyspy” do słów Andrzeja Zawiślaka i muzyki Witka Koziorowskiego oraz wyróżnienie luminiarzy giełdowych Andrzeja Sosińskiego “Sąsiada” za utwór “Gwiazdy nad Kaczawą” do słów Andrzeja Zawiślaka i muzyki Witka Koziorowskiego.

Zapraszamy na występ pod nazwą Węzeł, to utwór do słów Andrzeja Zawiślaka i muzyki Witka Koziorowskiego, którym Asocjacja zakończy swój występ.

Zapraszamy 21 sierpnia 2022 (niedziela), godz. 18:00
Altana w Parku im. J. Piłsudskiego (za CK Muza), wstęp wolny

plakat

Comments are closed.