30 X : Kabaret Smile – „Tu i teraz”

W związku z decyzją podjętą przez organy państwowe o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych, informujemy o nowym terminie występu Kabaretu Smile w programie pt. “Tu i teraz”, który był zaplanowany na 20 marca, a nastepnie został przeniesiony na 10 czerwca. Impreza odbędzie się 30 października o godz. 17:00. Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rząd i nr miejsca pozostaje ten sam). W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: koncert@op.pl

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Zapraszamy 30 października (piątek), godz. 17:00

Sala widowiskowa, bilety od 80 do 120 zł – tylko na www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl i www.lux.biletyna.pl. Brak możliwości rezerwacji biletów.

Nauka spadania

Comments are closed.