31 X : #51sekundwkulturze – konkurs dla filmowców amatorów

Czym jest KULTURA? Co się pod tym słowem kryje? Co ją tworzy? Gdzie ją widać? Gdzie TY ją widzisz i jak postrzegasz? Powiedz nam i pokaż. To już druga edycja naszego konkursu. W pierwszej, zorganizowanej z okazji 50-lecia CK „Muza” udział wzięło 23 filmowców z całej Polski. Zbudowani tym faktem, postanowiliśmy kontynuować konkurs, dodając każdego roku 1 sekundę, zgodnie z tym ile lat ma nasz ośrodek. A zatem w tym roku zapraszamy do tworzenia filmów pod hasłem: #51sekundwkulturze. Nasza idea, którą jest pokazanie sposobów postrzegania i odbierania kultury pozostaje niezmienna. Jednak, ze względu pandemię, która zmieniła nasze życie we wszystkich jego aspektach, spodziewamy się również produkcji z nią związanych. Liczymy na Waszą kreatywność.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób dorosłych oraz młodzieży w wieku powyżej 15 lat. Nagrodą główną w konkursie jest 3.000 PLN, przewidziane są również nagrody dodatkowe oraz specjalna w kategorii „Kultura w czasach pandemii”.

Filmy realizowane mogą być w dowolnej konwencji i technice, nagrywane kamerą, aparatem, a także smartfonem i zapisane w używanych i ogólnodostępnych formatach. Filmy o czasie trwania do 51 sek. wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na e-mail:promocja@ckmuza.pl lub dostarczyć do CK „Muza” do dnia 31 października 2020 r.

Pliki do pobrania:
Karta zgłoszenia – pobierz
Regulamin – pobierz

Nauka spadania

Comments are closed.