31 X : #53sekundywkulturze – konkurs dla filmowców amatorów

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. #53sekundywkulturze. To już czwarta edycja konkursu filmowego, który po raz pierwszy został zorganizowany z okazji 50-lecia istnienia Centrum Kultury „Muza” w Lubinie. Każdego roku nazwa konkursu zwiększa się o 1 sekundę – zgodnie z tym, ile lat ma nasz ośrodek. Celem konkursu jest pokazanie wielowymiarowości sposobów definiowania kultury. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 15 lat. Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić film, który będzie próbą odpowiedzi na pytanie: czym jest KULTURA? Co się pod tym słowem kryje? Co ją tworzy? Gdzie ją widać? Gdzie TY ją widzisz i jak postrzegasz?

Filmy realizowane mogą być w dowolnej konwencji i technice, nagrywane kamerą, aparatem, a także smartfonem i zapisane w używanych i ogólnodostępnych formatach. Filmy o czasie trwania do 53 sek. wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na e-mail: promocja@ckmuza.pl lub dostarczyć do CK „Muza” w Lubinie do 31 października 2022 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali 10 grudnia 2022 r. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 3000 zł.

Pliki do pobrania:
Karta zgłoszenia – pobierz
Regulamin – pobierz

Koordynator konkursu:
Krystyna Huzarewicz tel.668 89 4639, 76 746 22 71, e-mail: promocja@ckmuza.pl

plakat

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.


plakat

Comments are closed.