Kurs rysunku i malarstwa akademickiego – Artur Goiliński

Plakat
 

Młodzież (od 14 roku życia) i dorośli
Zajęcia odbywają się w poniedziałki, godz. 16:00 – 19:00 (sala 213 – I piętro)
Koszt: 130 zł / miesiąc
 

Roczny kurs „Podstawy rysunku i malarstwa akademickiego” jest skierowany do osób, które chcą uporządkować i ugruntować swoje umiejętności. Szczególnie polecany jest osobom, które wiążą swoją edukację ze szkołami artystycznymi (liceum plastyczne, studia plastyczne). Zapewniamy podstawowe narzędzia i materiały do pracy. Uczestnicy będą pracować przy sztalugach, prace będą wykonywane na papierze (początkujący) oraz papierze i blejtramach (zaawansowani). Na zakończenie roku szkolonego planowana jest wystawa prac uczestników warsztatów.

Zajęcia podzielona są na dwa semestry.
• I semestr: proporcje, perspektywa, kompozycja, walor, tekstura, portret, rysunek postaci, szkice postaci.
• II semestr: kolory podstawowe, kolory ciepłe i zimne, szkic malarski, „lawowanie”, „suchy pędzel”, style malarskie, plener malarski.


Grupa hobbistyczna (dorośli)
Zajęcia odbywają się w poniedziałki, godz. 16:00 – 19:00 (sala 213 – I piętro)

Zajęcia dla osób, które chcą kontynuować swoją przygodę z malarstwem i rysunkiem, wciąż chcą udoskonalać swoje umiejętności plastyczne, jednak nie wiążą swojej przyszłości z edukacją artystyczną. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i osób dorosłych.Zapisy:
• email: warsztaty@ckmuza.pl (proszę podać imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz nr tel. kontaktowego)
• tel.: 76 746 22 61

Plakat

Prowadzący: Artur Goliński
Artysta plastyk, absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (2005). Stypendysta Ministra Kultury i Sztuki (2003), laureat nagrody Marszałka Województwa Dolnośląskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury (2012). Uprawnienia pedagogiczne (2005), ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu plastyki na wszystkich poziomach edukacji (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoła policealna, uczelnia wyższa).


Plakat

Plakat

Comments are closed.