Wakacyjny grafik – Studio Tańca Carmen

Plakat
 

Harmonogram zajęć – lipiec 2024:

Poniedziałek
Godz. 18:00 – Bachata Lejdis – poziom open
Godz. 19:00 – Fundamental Belly Dance – poziom open
Godz. 20:00 – Flamenco zaawansowane

Wtorek
Godz. 18:00 – Kizomba Lejdis – poziom open
Godz. 19:00 – Power Belly Dance / stretch and reset – poziom open
Godz. 20:00 – Intro Tango Flamenco- poziom open

Środa
Godz. 18:00 – Belly Bachata – poziom open
Godz. 19:00 – Tahitian Dance – poziom open
Godz. 20:00 – Stretching – poziom open

Czwartek
Godz. 17:00 – Technika tańca klasycznego – poziom open
Godz. 18:00 – Technika tańca współczesnego – poziom open
Godz. 19:00 – Cardio Belly Dance – poziom open
Godz. 19:45 – Stretch and reset full body – poziom open

 
 
 

Fundamentals Belly Dance:
To będą zajęcia poświęcone podstawom tańca brzucha zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych tancerzy, którzy chcą odświeżyć ważne podstawowe pojęcia. Dobre podstawy to fundament pięknego tańca. Taniec brzucha został stworzony dla kobiet. Pozwala na odkrycie samej siebie, pokonanie barier własnego ciała, zaakceptowanie własnej figury. Kobieta tańcząca Belly Dance może pokochać siebie na nowo i uwierzyć w to, że w każdym wieku można zrobić coś dla siebie. Dużym atutem tańca orientalnego jest to, że tańcząc wzmacniamy mięśnie brzucha, miednicy i całego ciała.

 
 

Bachata Lejdis:
Bachata Lejdis to zajęcia solo dla Pań pozwalające na wyrażenie swojej kobiecości w sposób pełen wdzięku i ekspresji. Charakteryzuje się prostym rytmem rozliczanym na 4, a krok podstawowy jest wyjątkowo nieskomplikowany i polega głównie na przemieszczaniu się na boki oraz do przodu i do tyłu. Na zajęciach nabieramy świadomości własnego ciała, uczymy się ruchu rąk i bioder, aby uzyskać więcej pewności siebie oraz swobody w tańcu.

 
 

Kizomba Lejdis:
Ten afrykański styl taneczny wyróżnia wyjątkowość w poruszaniu biodrami i niskim tempie. Charakterystyczne dla niego są płynne ruchy i zmysłowa muzyka. Ruchy biodrami są tu kluczowe, a ćwiczenia izolacji ciała pomogą Ci osiągnąć płynność w tańcu.

 
 

Power Belly Dance:
To jeden z najskuteczniejszych treningów wzmacniających mięśnie tułowia i brzucha. Połączymy elementy tańca brzucha z ćwiczeniami dla wzmocnienia całego ciała.

 
 

Intro Tango Flamenco:
Wprowadzenie do podstawowej techniki Flamenco na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym, nauczymy się wyznaczać rytm w tańcu, poznamy podstawy i różne wariacje tego ognistego tańca, mówi się że jeśli potrafisz zatańczyć Flamenco, to poradzisz sobie z każdym tańcem i każdym problemem.

 
 

Belly Bachata:
Nauczymy się prostej choreografii w której połączymy Bachatę z Belly Dance. Nauczymy się podstaw dwóch bardzo kobiecych styli tanecznych.

 
 

Tahitian Dance:
Marzysz o tym aby wpiąć kwiat we włosy i zatańczyć na plaży? Zapisz się na zajęcia tańca tahitańskiego. Nauczymy się podstawowych i popularnych ruchów bioder, co jest też świetnym treningiem, będziemy łączyć ekscytujące elementy w kombinacje taneczne.

 
 

Technika tańca klasycznego:
Taniec klasyczny to fundament każdego tańca. Są to też wspaniałe zajęcia jeśli szukasz alternatywy dla treningu fitness. Taniec klasyczny powinien być treningiem dla tancerza każdego innego stylu. Powolutku będziemy zagłębiać się w tańcu klasycznym przełamując własne bariery, spełniając swoje baletowe marzenia a opanowanie figur sprawi nam wiele satysfakcji.

 
 

Technika tańca współczesnego:
Taniec współczesny jest mieszaniną wielu tańców jak na przykład: taniec nowoczesny, taniec jazzowy a nawet niektóre z tańców towarzyskich. Jednak głównym źródłem tego tańca jest taniec klasyczny, jednak mimo tak bliskiej więzi z baletem, taniec współczesny powstał jako całkowicie inny taniec w którym mniej jest ważną technika i triki, w przeciwieństwie do uczuć i emocji tancerza.

 
 

Cardio Belly Dance:
Będziemy realizować cele Cardio fitness dzięki zestawom ćwiczeń Belly Dance.

 
 

Stretch and reset full body:
Będziemy rozciągać i rozluźniać swoje ciało aby zlikwidować skutki wadliwych postaw które nosimy w ciągu dnia, ćwiczenia sprawią, że ciało będzie bardziej elastyczne.

Comments are closed.