10.10.2026 : Królewna Śnieżka i sześciu krasnoludków – Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Mamo, Tato, zabierzcie mnie do teatru!

Znana baśń braci Grimm powraca w nowej, pełnej humoru i wzruszeń odsłonie. Śnieżka, uciekając przed zazdrosną Królową, trafia do lasu, gdzie spotyka sześciu niezwykłych krasnoludków. Choć każdy z nich jest inny i zmaga się z własnymi lękami, z czasem tworzą prawdziwą wspólnotę.

Barwne lalki, piękna scenografia i wartka akcja prowadzą widzów przez opowieść o przyjaźni, odwadze i sile współpracy. To spektakl, który przypomina, że dobro rodzi się ze wzajemnego zaufania, a rodzina to czasem ci, których spotykamy po drodze.

 
 
Na motywach baśni braci Grimm.

Reżyseria: Przemysław Jaszczak
Tekst: Magda Żarnecka / Przemysław Jaszczak
Obsada:Ewa Sadowska, Bożena Olizarowicz, Karolina Warzecha, Filip Niżyński, Miłosz Sadowski, Tomasz Frąszczak, Paweł Pawlik

Premiera: 23 maja 2026 r.

Czas trwania: 70 minut (bez przerwy)

Wiek: od 5 lat

 
 

Zapraszamy 10 października 2026 (sobota), godz. 13:00
duża sala, bilety: 45 zł – ulgowy (dzieci, młodzież do 15. roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej), 55 zł – normalny

UWAGA! Miejsca w dużej sali w rzędzie nr XVIII są mniej komfortowe (mała odległość w stosunku do niższego rzędu oraz krótsze oparcia foteli).

 
 

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

 

plakat
 
plakat

Comments are closed.