Wystawy

Jeśli masz ciekawe fotografie, które chciałbyś pokazać szerokiej publiczności, zgłoś się do nas – zorganizujemy wystawę! Informacje pod nr tel. 76 746 22 55 lub mail: plastyk@ckmuza.pl

POLECAMY:

Prace uczestników Kursu rysunku i malarstwa akademickiego w CK MUZA

Prace zaprezentowane na wystawie powstały w trakcie kursu rysunku i malarstwa organizowanego przez CK MUZA, prowadzonego przez artystę plastyka Artura Golińskiego. Są to tzw. prace studyjne, czyli wykonywane w pracowni na podstawie obserwacji ustawionego przedmiotu czy modela. W trakcie zajęć uczestnicy poznawali podstawy warsztatu artysty plastyka takie jak kompozycja, proporcje, perspektywa, walor, kolor, tekstura. Efektem kursu są prace wykonane na papierze w technikach rysunkowych oraz malarskich.

Wystawa trwa do 16 czerwca, kurtyna przy małej sali kinowej na I piętrze.

Plakat

Wystawa prac uczestników pracowni pod kierunkiem Agnieszki Małek

Pracownia Rysunku i Malarstwa znajduje się w Centrum Formacji Rodziny w Lubinie. Jest prowadzona przez Agnieszkę Małek, artystę plastyka, która swoją pasją do tworzenia stara się „zarazić” uczestników zajęć. W pracowni można poznać różne techniki plastyczne zarówno z dziedziny rysunku, malarstwa, jak i rzeźby czy grafiki. Powstają obrazy w technice akrylowej, akwarelowej, pastelowej, obrazy w technice pouringu oraz technice mieszanej. Uczestnicy mogą również spróbować swoich sił korzystając z profesjonalnych materiałów takich jak kredki woskowe prismacolor czy luminance, pisaków akrylowych, akwarelowych i wielu, wielu innych. Zajęcia odbywają się w serdecznej atmosferze i otwartości na pomysły artystyczne, dlatego każdy ma tutaj możliwość rozwoju artystycznego i poznania różnych technik plastycznych. Spotkania twórcze skierowane są zarówno do dzieci w wieku szkolnym, jak i do osób dorosłych.

Wystawa trwa do 9 lipca, hol przy małej sali kinowej – wstęp wolny.

Plakat

Pasją zaczarować chwile – wystawa uczestników Pracowni Abakart

Wystawa malarstwa zatopiona w abstrakcyjnym pejzażu. Obrazy powstały w pracowni Abakart w ramach zajęć Uniwersytetu Senioralnego pod kierunkiem Joanny Kołowskiej.

Wystawa trwa do 10 lipca, Restauracja MUZA, wstęp wolny.

Plakat

Autoportret duszy – wystawa uczestników Pracowni Abakart

W galerii na piętrze wystawa mandali pt. „Autoportret duszy”. Prezentowane prace są całkowicie autorskie, inspirowane wyłącznie wyobraźnią ich twórców.

Wystawa trwa do 10 lipca, Galeria na piętrze, wstęp wolny.

Plakat