16.03.2024 : Wiosna Kobiet 2024

Wiosna Kobiet to cykliczna impreza poświęcona kobietom. W tym roku zapraszamy na metamorfozę do naszych zaprzyjaźnionych stylistek, a potem na sesję zdjęciową (tłem będzie specjalna ścianka fotograficzna w holu MUZY).

Pogaduszki „Z pasji do kobiet”, czekoladowy warsztat dla mam z dziećmi, gry planszowe z Lubińskim Klubem Fantastyki – zapraszamy do MUZY! Cieszące się popularnością malarstwo intuicyjne również znalazło się w tegorocznym programie Wiosny Kobiet.

Spektakl „Matka Żona Kochanka” z warszawskiego Teatru PiArt rozpocznie Babski Wieczór – potem już tylko muzyka, poczęstunek i atrakcyjne niespodzianki.

 
 
W programie:

• Godz. 10:00 – 13:00 (sobota), godz. 12:00 – 15:00 (niedziela) :
Malarstwo intuicyjne „Przebudzenie Bogini”
sala 213, bilety: 50 zł / osoba (zapisy)

• Godz. 11:00 – 16:00 : Kobiece rewolucje – strefa przemian:
Ewa Kikowska (Mary Kay), Paula Szumna (Pracownia Stylu), Agnieszka Anioł (Optyk Family)

hol klubowy, wstęp wolny

• Godz. 11:00 – 16:00 : Planszówki – Lubiński klub Fantastyki
Galeria na piętrze, wstęp wolny

• Godz. 11:00, 13:00, 15:00 : Czekoladowe warsztaty dla mam z dziećmi – Sandra Wójcik
hol kinowy, bilety: 20 zł / osoba (czas trwania: 60 minut)

• Godz. 12:00 : Pogaduszki Z Pasji do Kobiet „Bo MOC jest w zrozumieniu”
hol kinowy, wstęp wolny – zapisy (czas trwania: 40 minut)

• Godz. 13:00 : Anna Moderska – wystawa i wernisaż
Restauracja MUZA, wstęp wolny

• Godz. 14:00 : Niezwykłe właściwości wody – Katarzyna Potuszyńska
hol kinowy, wstęp wolny – zapisy (czas trwania: 30 minut)

• Godz. 11:00 – 16:00 : Biżuteria artystyczna – Kasia Żuczkowska
hol kinowy, wstęp wolny

• Godz. 11:00 – 16:00 : Wystawa lamp „Z głową w lampie” – Anna Noweta Zaremba
hol kinowy, wstęp wolny

 
• Godz. 18:00 : Babski Wieczór pt. „SuperBohaterki”
duża sala / Restauracja MUZA, bilety: 150 zł (dostępne tylko w kasie CK MUZA)

Spektakl „Matka Żona Kochanka” (szczegółowy opis – tutaj) z warszawskiego Teatru PiArt rozpocznie Babski Wieczór – potem już tylko muzyka, poczęstunek i atrakcyjne niespodzianki w Restauracji MUZA.

Anna Piotrowiak – profesjonalna karykaturzystka. Rysunkiem karykaturalnym „na żywo” oraz ze zdjęć zajmuje się od 14. roku życia. Szybkie, pełne śmiechu obrazki przyniosą radość uczestniczkom Babskiego Wieczoru.

Mile widziane przebrania SuperBohaterek!

 
 

Rezerwacje:
1. Rezerwuj mailem, telefonicznie lub osobiście ( plastyk@ckmuza.pl tel. 76 746 22 75, pok. 20. pn-pt w godz. 9:00-14:00). Podaj imię nazwisko, nazwę warsztatu, formę płatności oraz nr telefonu.
2. Otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa.
3.Opłać gotówką (pok. 20 pn-pt. w godz. 9:00 – 14:00) lub przelewem na konto 72 1600 1462 1812 4647 8000 0001 (tytuł przelewu: imię i nazwisko, nazwę warsztatów i dopisek WIOSNA KOBIET)

UWAGA! Na 3 dni przed terminem warsztatu przyjmowane są wyłącznie wpłaty gotówkowe.

 
 


 

Malarstwo intuicyjne „Przebudzenie Bogini”

Warsztat „Przebudzenie Bogini”podczas tegorocznej „Wiosny Kobiet” poprowadzi Dominika Szewczyk – instruktorka malarstwa intuicyjnego. Na trzygodzinnym spotkaniu będziesz miała możliwość spotkania się z wewnętrznymi kobiecymi archetypami, by następnie opowiedzieć o tym na obrazie. Istotą warsztatu nie jest stworzenie doskonałej pracy malarskiej, lecz wyrażenie siebie w sposób intuicyjny i nieoczywisty. Zajęcia Cię zrelaksują i być może zaproszą do głębszej refleksji, a do domu wrócisz z własnoręcznie namalowanym obrazem i tylko Ty będziesz wiedzieć kogo lub co odkryłaś, malując go. Nie musisz umieć malować, by mieć odwagę przebudzić w sobie boginię. Zapraszam Dominika Szewczyk!

 

Zapraszamy:
• 16 marca (sobota), godz. 10:00 – 13:00
• 17 marca (niedziela), godz. 12:00 – 15:00
sala 213, bilety: 50 zł / osoba (zapisy)

 
plakat

 


 

Kobiece rewolucje – strefa przemian: Optyk Family

Optyk Family powstał z pasji i miłości do okularów. Codziennie bezpłatnie możesz u nas zbadać swój wzrok. Na Wiośnie Kobiet nasza stylistka opraw okularowych dobierze idealną oprawę Twoich marzeń biorąc pod uwagę Twój styl, kolor włosów i kształt twarzy. Posiadamy mnóstwo pięknych opraw o niespotykanych połączeniach kolorystycznych i kształtach.

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 11:00 – 16:00
hol klubowy, wstęp wolny

 
plakat

 


 

Kobiece rewolucje – strefa przemian: Ewa Kikowska (Mary Kay)

Moja rola w Wiośnie Kobiet polega na promowaniu dbania o kobiecy wizerunek. Zapraszam na stanowisko ekspozycji kosmetyków z możliwością konsultacji. We współpracy z PAULĄ SZUMNĄ i Optyk Family będziemy przeprowadzać metamorfozę na żywo (makijaż + stylizacja). Dla uczestniczek Wiosny Kobiet są przewidziane zaproszenia na warsztaty z indywidualną analizą skóry, makijażem oraz vouchery.

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 11:00 – 16:00
hol klubowy, wstęp wolny

 
plakat
 


 

Kobiece rewolucje – strefa przemian: Paula Szumna (Pracownia Stylu)

W Pracowni Stylu kobiety mogą zadbać o spójny wizerunek i odkrywać swój indywidualny, niepowtarzalny styl. W Strefie Stylizacji, którą stworzymy na „Wiośnie Kobiet” znajdziesz piękną, wyjątkową odzież, a stylistka Paula będzie wspierać Cię w doborze odpowiednich stylizacji, które z Tobą rezonują. Będzie również towarzyszyć Ci w pierwszych krokach do odkrywania swojego stylu. Podczas tego wydarzenia wraz z makijażystką Ewą Kikowską i Agnieszka Anioł połączymy swoje talenty i będziemy inspirować kobiety do pięknych zmian. Wspólnie wyruszymy w podróż z metamorfozą, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy. Jesteś gotowa na to wyjątkowe kobiece spotkanie i połączenie się ze swoją magiczną mocą?

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 11:00 – 16:00
hol klubowy, wstęp wolny

 
plakat

 


 

Planszówki – Lubiński klub Fantastyki

Miejsce spotkań dla fanów fantastyki i gier. Szukasz nowego hobby lub po prostu masz wolny czas? Będziemy grać w nowe planszówki, gry bitewne i karciane, podyskutujemy o książkach i filmach. Podczas Wiosny Kobiet będzie można przyjść o dowolnej godzinie między 11:00 a 16:00 i dołączyć do gry lub rozpocząć nową.

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 11:00 – 16:00
Galeria na piętrze, wstęp wolny

 
plakat
 


 

Czekoladowe warsztaty dla mam z dziećmi – Sandra Wójcik

Podczas Wiosny Kobiet pokażemy, jak fantastycznie można spędzać czas na wspólnym tworzeniu rękodzieła. W tym przypadku będzie to uwielbiana przez wszystkich czekolada stworzona „od serca” z naturalnych składników i zdrowych dodatków. Uczestnicy dowiedzą się, skąd się bierze czekolada, jakie są jej rodzaje oraz jak zachodzi proces jej chłodzenia przy pomocy suchego lodu.

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 11:00, 13:00, 15:00
hol kinowy, bilety: 20 zł / osoba (czas trwania: 60 minut)

 
plakat
 


 

Pogaduszki Z Pasji do Kobiet „Bo MOC jest w zrozumieniu”

Trzy kobiety, trzy spojrzenia, jedna przyjaźń. Z pasji do Kobiet to inicjatywa mająca na celu zmotywować Kobiety do realizacji swoich pasji. Inicjatywa trzech zupełnie innych kobiet, które połączyła chęć pomagania innym kobietom. Są to spotkania od kobiet dla kobiet. Po co to wszystko? Uczymy się, motywujemy, wspieramy i pomagamy. Organizujemy spotkania z wyjątkowymi kobietami, aby móc czerpać od nich inspirację, a także wypić kawę w miłym towarzystwie. Otworzyć się na nowe możliwości. Wyjść spod cienia codzienności. Uwierzyć w siebie i w swoją siłę. Podnieść swoją samoocenę. Zbudować pewność siebie.

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 12:00
hol kinowy, wstęp wolny – zapisy (czas trwania: 40 minut)

Prelegentki, oprócz swojego wystąpienia, będą do dyspozycji Pań przez całą Wiosnę Kobiet
16 marca (sobota), godz. 11:00 – 16:00, hol kinowy, wstęp wolny

 
plakat
 


 

Anna Moderska – wystawa i wernisaż

Ilustratorka i rysowniczka cyfrowa, która, jak sama o sobie mówi, po prostu kocha rysować. „Świat wizualny przemawia do nas najszybciej – bezpośrednio do naszego mózgu emocjonalnego. Od tego momentu dzieje się reszta”. Jako dziecko najchętniej rysowała królewny, jako dorosła kobieta rysuje współczesne królewny – kobiety i ich (nie)codzienność. Częściej codzienność wewnętrzną, tę emocjonalną i psychiczną. Ale też aspekty społecznego funkcjonowania kobiet w naszej półkuli. W pracach autorki znajdziemy ukryte znaczenia i pewne elementy realizmu magicznego. Wspiera i jest członkinią zespołu ilustracyjnego Kosmosu dla Dziewczynek, magazynu wspierającego dziewczynki w rozwoju. Jest też edukatorką seksualną, dlatego chętnie wykorzystuje swoje umiejętności do edukacji i komentowania tej części człowieczeństwa.

Wystawę Anny Moderskiej „Kobieta Kot” można obejrzeć od 5 marca do 18 kwietnia w Restauracji MUZA – wstęp wolny.

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 13:00
Restauracja MUZA, wstęp wolny

 
plakat

 


 

Niezwykłe właściwości wody – Katarzyna Potuszyńska

Prywatnie mama dwóch nastolatków. Zawodowo przysłowiowa Pani Kwiatkowska, czyli żadnej pracy się nie boi. Po prawie 25-letniej pracy w korporacjach, gdzie przeszła drogę od „pucybuta” po dyrektora w instytucjach ubezpieczeniowych oraz bankowych porzuciła, co znane, by odkryć nowe. Jako 40-latka postanowiła robić wszystko to, czego jeszcze do tej pory nie robiła, całkowicie wychodząc poza swoją strefę komfortu zgodnie z zasadą „Jeśli się czegoś boisz, to zrób to”.

Pasjonatka zdrowego życia. Wlewając „dobre paliwo” do swojego ciała możesz cieszyć się energią życiową i dać to, czego Twoje ciało potrzebuje, by samo mogło się regenerować.

Podczas spotkania Kasia opowie o:
– roli wody w organizmie
– niezwykłych właściwościach
– przystosowaniu jej do picia w warunkach domowych
– na co należy zwracać uwagę przy zakupie wody
– jakie znaczenie ma pH wody
– przyswajalność pierwiastków z pożywienia oraz naturalnych suplementów w połączeniu z właściwą wodą
 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 14:00
hol kinowy, wstęp wolny – zapisy (czas trwania: 30 minut)

 
plakat

 


 

Biżuteria artystyczna – Kasia Żuczkowska

Masz artystyczną duszę, lubisz biżuterię i cenisz sobie ideologię less waste? Szukasz prezentu dla siebie albo bliskiej osoby? Zapraszamy na „Wiosnę Kobiet”!

Na stoisku zaprezentuje swoje prace Kasia Żuczkowska, która tworzy artystyczną biżuterię dla wyjątkowych kobiet. Artystka przygotuje również bazę wzorów biżuterii tak, aby każda z kobiet mogła poprzymierzać i raz na zawsze dowiedzieć się, jaki rodzaj kolczyków do niej pasuje i podkreśla urodę. Długie? Krótkie? Jasne? Ciemne?A może odcienie złota?

Motto pracowni Żuczkowska – biżuteria artystyczna: Biżuteria, która wyraża CIEBIE – staje się SZTUKĄ. Zapraszamy!

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 11:00 – 16:00
hol kinowy, wstęp wolny

 
plakat

 


 

Wystawa lamp „Z głową w lampie” – Anna Noweta Zaremba

Moja przygoda z projektowaniem lamp rozpoczęła się od osobistego pomysłu na stworzenie lampy do własnego domu. Chciałam czegoś wyjątkowego; czegoś, co nie tylko oświetli wnętrze, ale także nada mu charakteru. W poszukiwaniu idealnego rozwiązania zainspirowałam się różnymi stylami i materiałami. Mój projekt okazał się być początkiem mojej pasji oraz kariery cenionej w Polsce i za granicą. Teraz moje prace zdobią wiele innych przestrzeni, np. domy prywatne, galerie sztuki, salony urody, butiki oraz inne przestrzenie użyteczności publicznej. Największym sukcesem jest możliwość prezentowania moich prac w największej w Polsce galerii sztuki POP ART Kawai Gallery w Warszawie, a także w wielu miejscach użyteczności publicznej, gdzie staram się tworzyć niepowtarzalne doznania wizualne dla społeczności. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.

Podczas Wiosny Kobiet odbędzie się wystawa lamp, które będzie można również kupić.

 

Zapraszamy 16 marca (sobota), godz. 11:00 – 16:00
hol kinowy, wstęp wolny

 
plakat

 


 

plakat

Comments are closed.