16.09.2023 : OLD BREAKOUT – koncert

OLD BREAKOUT to muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu BREAKOUT i jednocześnie reaktywacja założonego przez Tadeusza Nalepę legendarnego zespołu polskiej sceny blues-rockowej. Czeka nas koncert, podczas którego zespół z wyjątkową dbałością o każdy dźwięk, wirtuozersko wykona największe przeboje Breakoutu i Tadeusza Nalepy z lat ’70 i ’80.

W 2018 r. powstała płyta „Old Breakout -Tribute to Nalepa & Kubasińska”. W ramach tego projektu współpracowali ze sobą członkowie Breakoutu z lat ’70 i ’80 oraz kilku innych doskonałych bluesmanów. Latem 2022 r. muzycy Old Breakout nagrali jubileuszowy album z przebojami Breakoutu i Nalepy, zatytułowany „80a”, uświetniający 80. rocznicę urodzin Nalepy i 80. urodziny Tadeusza Trzcińskiego. Płyty Old Breakout: „Tribute to Nalepa & Kubasińska” oraz jubileuszową „80a” muzycy podpisują po każdym koncercie na stoisku zespołu.

Czas trwania: ok. 60 min (+ ew. bisy)

Skład zespołu:
Tadeusz Trzciński (Breakout) – harmonijka ustna
Maciej Bogusław Kubicki (Breakout) – gitara basowa
Marcin Kołdra – wokal, gitara
Sławek Burakowski – gitara
Łukasz Biliński – perkusja
 

Zapraszamy 16 września 2023 (sobota), godz. 19:00
duża sala, bilety: przedsprzedaż czerwiec – sierpień: 70 zł / wrzesień: 85 zł, w dniu koncertu 100 zł

Bilety również w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 
plakat

_
plakat

Comments are closed.