17-18.10.2023 : Dolnośląski Festiwal Nauki 2023

17 i 18 października zapraszamy na kolejną edycję DOLNOŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI W LUBINIE! Liczymy, że w myśl hasła tegorocznego Festiwalu „NAUKA PORUSZA”, poruszymy Waszą wyobraźnię i zachęcimy Wasze umysły do zgłębiania ciekawostek otaczającego nas świata. W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwadzieścia trzy wyjątkowe spotkania. Festiwal rozpocznie niesamowity pokaz The Rubber Duck Show przygotowany przez Heweliuszy Nauki (youtuberów), który zajął trzecie miejsce w konkursie „European Science Show Competition – Science Me! 2022 r. w Genewie!

Opowiemy Wam, jak zaplanować podróż, jak zostać naukowcem i kim był Leonardo Da Vinci.Przybliżymy Wam zasady pierwszej pomocy. Tylko u nas odwiedzicie mobilne laboratorium i pracownię wirtualnej rzeczywistości, a także doświadczycie bliskości nieba w przenośnym planetarium!Z nami doświadczenia chemiczne i fizyczne wydadzą się prostsze!

Zapisy przyjmujemy do 16 października mailowo: marketing@ckmuza.pl lub telefonicznie: 76 746 22 70 w godz. 9:00 – 15:00. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

_
Program Festiwalupobierz

_
Współorganizator Festiwalu:
• Uczelnia Jana Wyżykowskiego

Partnerzy Festiwalu:
• ZOO LUBIN – Ogród Zoologiczny w Lubinie,
• Centrum Edukacji Ekologicznej HYDROPOLIS we Wrocławiu
_
_
plakat

Comments are closed.