18.04.2024 : Komedia odlotowa, czyli lumbago – Teatr Capitol – Warszawa

Sally i Peter spotykają się, oczywiście w tajemnicy, na ekscytującą, upojną noc. Mąż Sally – pilot samolotów pasażerskich, właśnie wyleciał, więc kochankowie lądują w ich małżeńskim łożu. Sytuacja się jednak komplikuje. Petera niespodziewanie łapie paraliżujący ból w kręgosłupie – lumbago. Amant postanawia rozgrzać plecy w gorącej kąpieli, ale los lubi płatać figle… Zamiast cudownego ozdrowienia klinuje się w wannie! To dopiero początek kłopotów pary, bo lawina niefortunnych zdarzeń dopiero się zaczyna. Niespodziewanie w apartamencie pojawiają się wciąż nowi ludzie: niewidomy stroiciel pianin, doktor bez licencji, przystojny mąż Sally, tajemnicza Annabelle oraz stanowcza Jocelyn.

Co ich wszystkich łączy? Niedomówienia!

W matni kłamstewek, w którą wpadli, każdy jest kimś innym i nieświadomie odgrywa przypisaną rolę. Co z tego wyniknie? Czy można jeszcze bardziej skomplikować sobie życie? Kto będzie w stanie uporządkować ten galimatias? Przekonajcie się na własne oczy – BĘDZIE ODLOT!

Autor: John Graham
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Obsada: Robert Motyka, Katarzyna Maciąg, Artur Chamski, Wojciech Majchrzak, Robert Janowski, Dagmara Bryzek, Honorata Witańska

Premiera: 23 października 2023 r.

Czas trwania: 130 minut (z przerwą)

 

Zapraszamy 18 kwietnia 2024 (czwartek), godz. 20:00
duża sala, bilety: 130 i 120 zł (ostatni rząd)

UWAGA PROMOCJA!
Dla grup powyżej 10 osób bilet 20% taniej. Szczegóły w kasie CK MUZA.
 

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl oraz www.kupbilecik.pl

logo______logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

Plakat

Comments are closed.