19.02.2023 : Zaręczony pogrąŻony – spektakl komediowy

Czy zaręczyny mogą stać się dla mężczyzny początkiem końca? Czy koniec może stać się dla mężczyzny nowym początkiem? Czy mężczyzna w ogóle potrafi odróżnić początek od końca?I co tak naprawdę jest najczęstszym powodem męskich problemów?

Nadmiar – oto prawdziwa przyczyna męskich kłopotów. Jedna kobieta w życiu mężczyzny to już powód do poważnej refleksji, do głębokich przemyśleń i do stanowczych konstatacji… Dwie kobiety w życiu mężczyzny to absolutna nieroztropność ocierająca się o brak rozwagi. Trzy kobiety w życiu mężczyzny to karygodna lekkomyślność. Zaś cztery kobiety w życiu mężczyzny to już po prostu katastrofa. Szczególnie cztery kobiety jednocześnie… Zemsta kobiety to najgorsze, co może spotkać mężczyznę z nadmiarem kobiet. Zemsta jednej kobiety to problem nie lada. Zemsta dwóch kobiet to czyściec z widokami na piekło. Zemsta trzech kobiet to piekło bez widoków na czyściec. Zaś zemsta czterech kobiet to po prostu koniec. Mężczyzny. Szczególnie zemsta czterech kobiet jednocześnie…

Bohater zwariowanej farsy „Zaręczony pogrąŻony” musi poradzić sobie i z nadmiarem kobiet i z ich zemstą. Cztery urocze panie w brawurowym stylu urządzają mu wycieczkę z męskiego raju poprzez koedukacyjny czyściec, aż na dno męskiego piekła. I może lepiej dla niego, żeby to wszystko tam przeczekał… Piekielnie zabawna włoska komedia, w piekielnie ostrym tempie i w piekielnie śmiesznej obsadzie. Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

_
Obsada:
• Elżbieta Romanowska / AlżbetaLenska
• Katarzyna Zielińska / Anna Matysiak
• Katarzyna Sowińska
• Karolina Nowakowska
• Tomasz Dedek / Tomasz Dutkiewicz
• Mikołaj Krawczyk

„Zaręczony pogrąŻony” Marco Cavallaro
Tłumaczenie – Maria Trzoch
Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz
Scenografia – Wojciech Stefaniak
Kostiumy – Zofia De Ines

Czas trwania: ok. 120 minut z przerwą
_

Zapraszamy 19 lutego 2023 (niedziela), godz. 16:00 i 19:00
sala widowiskowa, bilety: 130 zł (ostatni rząd 110 zł)
Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.kupbilecik.pl

Bilety godz. 16:00 – www.kupbilecik.pl
Bilety godz. 19:00 – www.kupbilecik.pl

plakat

Comments are closed.