19.04.2024 : JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set – koncert

Z nami zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: „Can’t Buy Me Love”, „Hey Jude”, „Get Back”, „Let It Be”, „Michelle”, „Yesterday”, „Come Together” i wiele innych znanych Wam przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym wykonaniu będzie dla Was miło spędzonym wieczorem. Koncert promuje płytę „Jazz Side of Abbey Road”.

Tworząc i grając własne piosenki, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, The Beatles zrewolucjonizowali muzykę pop i rock na początku lat 60. Choć ich czas w świetle reflektorów był zbyt krótki (będąc na szczycie, rozwiązali się w 1970 r.) – John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki. The Beatles zainspirowali wielu muzyków jazzowych. Ten koncert będzie poświęcony twórczości legendarnych Beatlesów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.

Skład zespołu:
• Tomasz Imienowski – gitarzysta basowy, kompozytor
• Bartosz Krzywda – pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny
• Michał Lasota – perkusista

 

Zapraszamy 19 kwietnia 2024 (piątek), godz. 19:00
mała sala, bilety: 70 zł / 80 zł w dniu koncertu

 

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

plakat

Comments are closed.