19-21.05.2023 : 19. Kości zostały rzucone, czyli weekend z grami bez prądu

Zapraszamy na kolejny lubiński weekend z grami bez prądu! Będą na Was czekać gry planszowe, bitewne, RPG i karciane oraz warsztaty. Gry planszowe znajdziecie w sali Błękitnej. Część wydarzeń będzie się odbywać w sali 213 i na holu, ale jak przyjdziecie do sali Błękitnej, to na pewno pokierujemy Was w prawidłowe miejsce.

 

Gry planszowe:
Do Waszej dyspozycji będzie ponad 250 nowoczesnych gier planszowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia. W razie wątpliwości, wytłumaczymy zasady i pomożemy wybrać grę. Będziecie mogli wziąć udział w wyzwaniu planszówkowym i 2 z 4 tegorocznych turniejów ligowych z motywem kostkowym – Dice City od wydawnictwa Bard.

Gry fabularne:
Przygotowaliśmy 5 sesji.

Gry bitewne:
Gramy aktywnie m. in. w WH40k, Kill Team, Conquest, Bolt Action czy X-Winga, do tego mamy kilka bardziej niszowych systemów.

Gry karciane:
Będziemy gościć przystanek Trasy Cthulhu – będzie można zapoznać się z grą Horror w Arkham, otrzymać kartę promocyjną i zdobyć pamiątkowe przypinki za zrealizowanie wyzwań.

Warsztaty:
Zapraszamy na nasze warsztaty malowania figurek. Jeśli nie macie figurki do malowania, nie przejmujcie się – mamy wszystko, czego będziecie potrzebować, z figurkami włącznie.

 

Harmonogram (sala błękitna – wstęp wolny):
• 19 maja (piątek), godz. 19:00 – 01:00 (w nocy)
• 20 maja (sobota), godz. 12:00 – 19:00
• 21 maja (niedziela), godz. 12:00 – 18:00

Organizatorzy: Lubiński Klub Fantastyki „Ostatnie Przymierze”, CK MUZA
 

plakat

Comments are closed.