2.04.2023 : Prezent urodzinowy – Teatr Capitol w Warszawie

Uważaj, o czym zamarzysz, nim zdmuchniesz świeczkę urodzinową! Ta obłędnie śmieszna komedia niezaplanowanych sytuacji, mogłaby zdarzyć się naprawdę, gdy fantazja zaczyna wodzić bohaterów na pokuszenie lub… wodzić ich za nos, ku uciesze wkręconego w tę szałową drakę Widza.

Dwa bliźniacze apartamenty luksusowego hotelu, sąsiadujące przez ścianę, jak w lustrzanym odbiciu, mogą pomieścić nawet najbardziej ekscentryczny zestaw Gości: skłócone małżeństwo w separacji, włoskiego kelnera, który Włochem jest lub bywa, urzędnika państwowego czekającego na skandaliczny Prezent Urodzinowy, parę nieśmiałych samotnych serc umówionych przez biuro matrymonialne, egzotyczną Mimi – profesjonalistkę z agencji towarzyskiej, ekscentrycznego psychiatrę nieradzącego sobie z własnymi emocjami, atrakcyjną i elegancką bizneswoman, dziewiczą miłośniczkę romantycznej literatury nieopatrznie przeginającą z alkoholem i …? Długo by jeszcze wyliczać możliwości konfiguracji personalnych, wymykających się spod kontroli – choć aktorów na scenie wciąż jest jedynie pięcioro! Jak to możliwe? Gdy ukryte drzwi między pokojami okazują się niedomknięte, każdy może stać się kimś, kim wolałby być lub bardzo nie chciałby być…

Drogi Widzu – nie spuszczaj ich z oka i pozostań czujny w obu pokojach naraz do ostatniej minuty tego zabawnego zamieszania. Każdy komiczny niuans tej nakręcającej się mieszanki wybuchowej zagrany jest z niezwykłą precyzją i w szalonym tempie przez gwiazdorską obsadę aktorów znanych jako mistrzów humoru, pod czujną wodzą reżyserską Jerzego Bończaka.

Obsada:
• Liz – Katarzyna Skrzynecka / Katarzyna Pakosińska / Anna Modrzejewska
• Kate – Dominika Kryszczyńska / Katarzyna Ptasińska
• Tony – Rafał Cieszyński / Lesław Żurek
• Bob – Tomasz Dedek / Radosław Pazura
• Dick – Waldemar Obłoza / Tomasz Schimscheiner

 

Zapraszamy 2 kwietnia 2023 (niedziela), godz. 16:00 i 19:00
sala widowiskowa, bilety: 110 zł i 120 zł

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.kupbilecik.pl oraz www.teatrcapitol.pl

Bilety godz. 16:00 – www.kupbilecik.pl
Bilety godz. 19:00 – www.kupbilecik.pl

plakat

Comments are closed.