2.07.2023 : Ekonolulu – Teatr Kultureska

Ekonolulu to ekologiczna wyspa – powietrze jest tam czyste, wszyscy segregują odpady i żyją zgodnie z zasadą zero waste. Po malowniczych drogach można jeździć elektrycznymi samochodami, oczywiście w przerwie od wylegiwania się na plaży i zbijania bąków na słońcu. Macie ochotę poznać tę krainę? Ruszcie w podróż z naszymi trzema bocianami!

Bocian Bolek, Bocian Bożenka i Bocian Basia to mali wielcy marzyciele. I choć ich bocianie życie jest bardzo uporządkowane, to jednak nasze bociany pragną zmiany! A niesamowite odkrycie, którego dokonuje Bociek Bolek ma szansę spełnić ich największe marzenia. Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu? Jakie przygody czekają ich po drodze? Zdradzimy Wam jedno: na widzów czeka masa zabawy, dobrego humoru i pięknej muzyki.

Spektakl dla dzieci od 3 roku życia

Czas trwania: ok. 60 minut (bez przerwy)

Zapraszamy 2 lipca 2023 (niedziela), godz. 12:00
Altana w Parku im. J. Piłsudskiego (za CK Muza), wstęp wolny

_
plakat

Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego – Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży – Dziecięce spotkania teatralne w Altanie 2023 r.

plakat

Comments are closed.