22.03.2024 : Lub Jazztet – Jazzowa wiosna – koncert

Lub Jazztet to zespół pasjonatów jazzu, założony w 2021 roku w Lubinie przez saksofonistę Mirosława Saneckiego. W poszukiwaniu ciekawych form i brzmień muzycy sięgają do różnych stylistyk i nurtów.

W marcu 2022 Lub Jazztet wydał pierwszą płytę pt. „Łapacz snów”, zrealizowaną pod kierownictwem muzycznym Patrycjusza Gruszeckiego w wytwórni BNB Records, dzięki Centrum Kultury MUZA w Lubinie. „Różnorodny stylistycznie album (od jazzowego standardu po ludowe i latynoskie nastroje) przedstawia szeroki koloryt repertuarowy, ale i buduje ciekawe, kreatywne skojarzenia. Debiut formacji Lub Jazztet jest zatem szeroką prezentacją możliwości zespołu, doskonale odnajdującego się w każdej z zaproponowanych (…) stylistyk.” – Dionizy Piątkowski, Era Jazzu.

22 marca w Restauracji MUZA zespół zabierze Państwa w podróż po kompozycjach m. in. R. Rogersa, H. Carmichaela, K. Barrona, A. Fostera, J. Coltrane’a.

Skład zespołu:
• Berenika Ziąber (śpiew)
• Mirosław Sanecki (saksofon tenorowy)
• Maciej Równiak (trąbka)
• Damian Zyber (fortepian)
• Mikołaj Główczyński (kontrabas)
• Jarosław Rybka (perkusja)

 

Zapraszamy 22 marca 2024 (piątek), godz. 19:00
Restauracja MUZA, bilety: 30 zł

 

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

plakat

Comments are closed.