23.04.2023 : Niespodziewany powrót – spektakl

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienity komediodramat – to właśnie „Niespodziewany powrót”. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Daniel Olbrychski i Tomasz Karolak – to doskonała rozrywka teatralna dla wymagającej widowni. D. Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w sztukach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą! Ważną postacią jest syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych T. Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!

Obsada: Daniel Olbrychski, Tomasz Karolak
Autor: Serge Kribus
Przekład: Bożena Puchalska
Fotografia: Grażyna Gudejko

Zapraszamy 23 kwietnia 2023 (niedziela), godz. 16:00 i 19:00
sala widowiskowa, bilety: 140 zł
_
Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz na:
_
Godz. 16:00

www.kupbilecik.pl

www.biletyna.pl

_
Godz. 19:00

www.kupbilecik.pl

www.biletyna.pl

_
plakat

_
plakat

_
plakat

_
plakat

Comments are closed.