24.02.2024 : Strażak Sam na Żywo – Przygoda na Biwaku – spektakl dla dzieci

Nowe muzyczne widowisko „Przygoda na Biwaku” to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 70 tys. widzów! To wyjątkowa okazja dla dzieci do spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą, jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić; czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia…. Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołączą niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody!

Spektakle Strażak Sam na Żywo w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościły już w ponad 50. miastach. Występujemy tylko w salach teatralnych gwarantujących dzieciom doskonałą widoczność. Zapraszamy na nowe przygody. Po każdym spektaklu, jeden z bohaterów pozuje do grupowych zdjęć z uczestnikami na ściance pamiątkowej. Nie przegapcie Strażaka Sama w Waszym mieście!

Głosów bajkowym postacią użyczają:
Strażak Sam – Tomasz Błasiak
Norman – Brygida Turowska
Penny – Milena Staszuk
Steele – Stefan Knothe
Elvis – Łukasz Talik

#StrazakSamNaBiwaku
#StrazakSamNaZywo
#StrazakSamwTwoimMiescie

Najważniejsze informacje dotyczące udziału spektaklu:
1. Spektakl jest dla dedykowany dzieciom w wieku 1,5 do 7 lat. Dzieci do 24 miesiąca życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna.
2. Wszystkie dzieci powyżej 24 miesiąca życia muszą posiadać swój bilet.
3. Dzieci poniżej 12 roku życia, nie mogą uczestniczyć samodzielnie. Muszą być pod opieka pełnoletniego opiekuna. Dzieci w wieku 12-18 lat mogą uczestniczyć samodzielnie z pisemnym oświadczeniem opiekuna.
4. Spektakl trwa 65 minut, bez przerw. Wasze dzieci spędzą ten czas na zabawie i nauce. Przeczytajcie recenzje rodziców po spektaklu: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/reviews/
5. Mamy zróżnicowane ceny biletów, są 3 lub 4 strefy cenowe.
6. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów pojawia się na ściance. Możecie zrobić z nim grupowe zdjęcie!
7. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście. To będzie nasz jedyny występ u Was.
8. Za bilety możecie zapłacić bonem turystycznym, tu formularz on line: https://www.biuropodrozybajka.pl/strazak-sam, więcej informacji na www.strazaksamnazywo.pl/faq/
9. Dokonując zakupu biletów online w Eventim i Ticketmaster, pamiętajcie:

Przy zakupie biletów online, macie możliwości ubezpieczyć bilety od nagłej choroby, kwarantanny lub wypadku losowego. W takim przypadku nasze bileterie gwarantują pełny zwrot wartości zakupionych biletów, więcej informacji tu: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/posts/662466345006305

W usłudze PayPo, możecie wydłużyć płatność za bilety o 30 dni lub rozłożyć ją na raty

Więcej informacji na temat udziału w spektaklu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania przez widzów, znajdziecie na naszym www w zakładce FAQ, tu link http://strazaksamnazywo.pl/faq/

Organizator: Good Walk Sp. z o.o.

 

Zapraszamy 24 lutego 2024 (sobota), godz. 10:00 i 12:30
duża sala, bilety: od 65 zł

 

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

Sprzedaż biletów na wydarzenie prowadzimy także na portalach:
• eventim.pl – link
• ticketmasterpart.com – link
• kupbilecik.pl – link
 
plakat
 
plakat

Comments are closed.