24.03.2024 : Syrena – Teatr Avatar – Legnica

Czego pragnie młoda Syrena w swojej podwodnej krainie? Przygody, wyruszenia w nieznane i stąpania po powierzchni ziemi! Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za zamianę ogona na parę ludzkich nóg? Czy Książę odwzajemni jej uczucie? A może morskie piękno zgasi ogień, który zapłonął w jej sercu? Na te pytania znajdziecie odpowiedź, jeśli zdecydujecie się towarzyszyć nam w tej podróży. Zapraszamy Was na błękitne dno morza, na twarde, mokre deski królewskiego statku i na prawdziwy królewski bal!

Pochłonie Was baśń podwodnego świata, okraszona dźwiękami muzyki, opisana płynnością tańca i akrobacji, opalizująca w świetle lamp ultrafioletowych… Adaptacja lektury szkolnej – jednej z klasycznych baśni Andersena, niosąca ze sobą uznane wartości edukacyjne. Paralela życiowych zmagań i wyborów, gdzie mimo wszystko prawdziwie triumfuje altruizm, bezinteresowność i miłość.

Reżyseria: Kamil J. Przyboś
Choreografia: Ada Pankowska-Michalczyk
Kostiumy: Paulina Zielińska, Katarzyna Pawarska
Reżyser oświetlenia: Marcin Smiatek Obsada: Teatr AVATAR

Czas trwania: 75 minut (bez przerwy)
Wiek: od 6 lat

 

Zapraszamy 24 marca 2024 (niedziela), godz. 13:00 i 17:00
duża sala, bilety: 45 zł – ulgowy (dzieci, młodzież do 15 roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej), 55 zł – normalny

Ceny biletów grupowych:
• od 10 osób – cena 45 zł
• od 20 osób – cena 40 zł

 
Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

plakat
 
plakat
 
plakat
 
plakat

Comments are closed.