25.03.2023 : My Hrabiny nie płaczemy – spektakl muzyczny Olgi Adamskiej

Autorski spektakl Olgi Adamskiej (aktorki Teatru Polskiego w Szczecinie) z akompaniamentem akordeonu w rękach Romana Rydza to mówione i śpiewane, zabawne i wzruszającehistorie oparte są na celnej obserwacji współczesnej codzienności. Aktorka przekazuje receptę na to, jak być dzisiaj kobietą, która lubi i ceni siebie. Poczucie humoru i dystans, błyskotliwość i ironia z dużą dozą ciepła i zrozumienia – w monologach Olgi Adamskiej można rozpoznać własne doświadczenia i roześmiać się terapeutycznie. W przeważającej większości dowcipne monologi są autorstwa debiutującej poza Internetami Anny Ołów Wachowicz.

Poznamy receptę na to, jak godzić się z przemijaniem, nie rezygnując z siebie i swoich pragnień, oraz jak znaleźć wolność i autonomię bez wyzbywania się miłości do mężczyzn.

Olga Adamska świeżo i inteligentnie podchodzi do najpopularniejszych tematów, takich jak: życie, aktywności, marzenia, wszelakie związki i relacje damsko-męskie. Przedstawia je z kobiecego punktu widzenia, lecz spektakl nie jest adresowany wyłącznie do publiczności żeńskiej.

Czas trwania: 80 min. (bez przerwy)

Zapraszamy 25 marca 2023 (sobota), godz. 18:00
sala widowiskowa, bilety: 50 zł

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.muza.biletpro24.pl

logo
_
plakat

Comments are closed.