26.05.2023 : Imię – spektakl komediowy

„Imię” to francuska sztuka, której ekranizacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Nakręcony w 2013 r. film otrzymał dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany). Dobrze napisane, dowcipne dialogi i wyraziste postaci to komediowe atuty „Imienia”, sztuki jednocześnie niepozbawionej refleksji.

Spektakl „Imię” z 2016 r. jest dziś zaliczany do najlepszych polskich produkcji. Akcja rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście to: przyjaciel domu, puzonista – Claude (Marcin Hycnar / Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa).

W tym gronie przebieg spotkania wydawał się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę, a całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: Czy macie już jakiś pomysł na imię?

Obsada:
• Małgorzata Foremniak
• Dorota Krempa / Irena Melcer
• Szymon Bobrowski
• Wojciech Malajkat
• Marcin Hycnar / Mateusz Banasiuk

Zapraszamy 26 maja 2023 (piątek), godz. 18:00 i 20:30
duża sala, bilety: 120 zł i 140 zł

Bilety do nabycia w sprzedaży internetowej na www.kupbilecik.pl

Bilety godz. 18:00 – www.kupbilecik.pl
Bilety godz. 20:30 – www.kupbilecik.pl

plakat

Comments are closed.