27.01.2024 : Nic się nie stało – spektakl

Spektakl powstał z pasji i miłości do futbolu, jest hołdem złożonym kultowym postaciom polskiej piłki – opowieścią o zawodowej i życiowej drodze piłkarzy, zawsze niełatwej, często też obfitującej w dramatyczne wydarzenia. Ernest Wilimowski rozdarty między polską i śląską tożsamością, szantażowany przez niemiecką III Rzeszę;Kazimierz Deyna – geniusz środka pola, piłkarz wyklęty, uwielbiany i znienawidzony;Zbigniew Boniek ze swoim „niepoprawnym” temperamentem;Emmanuel Olisadebe-nasz„biało–czerwono–czarny”, pierwszy czarnoskóry zawodnik w historii kadry narodowej;Robert Lewandowski – tytan pracy w drodze do międzynarodowego sukcesu czy Ewa Pajor – prawdziwa gwiazda światowej kobiecej piłki nożnej. No i legendarni trenerzy, ekscentrycy i motywatorzy: Kazimierz Górski, Janusz Wójcik czy Jacek Gmoch.

Wreszcie kibice są także bohaterami naszego show, pełni miłości, entuzjazmu, poświęcenia. Zawsze wierni, nawet po przegranych meczach śpiewający: Polacy, nic się nie stało! No i oczywiście znający się na piłce i strategii lepiej niż wszyscy trenerzy i działacze razem wzięci!

Chcemy tą opowieścią zintegrować wszystkich wokół pasji, jaką jest piłka nożna, dotrzeć do jej miłośników, ale też zarazić tą historią tych nieprzekonanych. Także kobiety, które dotąd nie uczestniczyły w wydarzeniach sportowych, a szczególnie te, które nie wykazują zrozumienia dla piłkarskich pasji swoich mężczyzn. Również kibicowanie z dziećmi świetnie wpływa na więzi rodzinne, dziecko uczy się przeżywać nie tylko zwycięstwa, ale i porażki. Zbliżająca się inauguracja Mundialu w Katarze wydają się idealną datą dla naszej opowieści.

Organizator: Copa.pl – Warszawa
 
Obsada:
• Ewa Pajor – Paulina Chruściel
• Trenerzy: Kazimierz Górski, Janusz Wójcik, Jacek Gmoch – Michał Żurawski / Michał Czernecki
• Kazimierz Deyna – Piotr Głowacki
• Emmanuel Olisadebe – Maciej Zakościelny
• Zbigniew Boniek- Marcin Korcz
• Robert Lewandowski – Jakub Sasak
• Ernest Wilimowski – Jędrzej Hycnar / Jędrzej Wielecki

Scenariusz – Piotr Rowicki
Reżyseria – Piotr Ratajczak
Scenografia, kostiumy, reżyseria świateł – Marcin Chlanda / Anna Kolanecka
Choreografia – Aneta Jankowska
Muzyka – Piotr Aleksandrowicz

 

Zapraszamy 27 stycznia 2024 (sobota), godz. 16:00 i 19:00
duża sala, bilety: 120 zł i 140 zł

 
Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

Sprzedaż biletów także na portalu Biletyna:
• godz. 16:00 – link
• godz. 19:00 – link
 

plakat

Comments are closed.