27.09.2024 : Daniel Lewicki – recital fortepianowy w blasku świec

Odkryj magię utworów Fryderyka Chopina w przytulnej atmosferze blasku setek świec. W programie: walc, mazurki, nokturny, berceuse, preludia i polonez. Podczas recitalu pianista wykona wybrane utwory Chopina, zabierając publiczność w emocjonalną podróż. Od delikatnych i subtelnych dźwięków, po dynamiczne i ekscytujące fragmenty, każdy utwór odsłoni przed nami ogromne bogactwo muzycznych doznań. To wyjątkowa okazja, by delektować się kompozycjami tego wielkiego mistrza. To podróż w głąb ludzkiej duszy.

Daniel Lewicki pasję do fortepianu odkrył jako 9-letni chłopiec. Po trzech latach od zakończenia edukacji muzycznej w PSM I stopnia w Lubinie, nawiązał współpracę z CK MUZA. Mogliśmy go wielokrotnie słuchać w Restauracji MUZA grającego na fortepianie recitale o nazwie „Piano Project”.

Na koncert zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci (powyżej 8 lat).

 

Zapraszamy 27 września 2024 (piątek), godz. 19:00
duża sala, bilety: normalny 60 zł, ulgowy 40 zł

Bilety ulgowe przysługują:
– młodzieży w wieku do 15 lat (za okazaniem legitymacji szkolnej),
– nauczycielom i uczniom szkół muzycznych (za okazaniem legitymacji).
Bilety ulgowe do nabycia wyłącznie w kasie CK Muza.

 

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

plakat

Comments are closed.