27.10.2023 : Żyj świadomie – badaj się regularnie

„MCZ” S.A. już po raz trzeci zaprasza mieszkańców Zagłębia Miedziowego do udziału w wydarzeniu promującym badania profilaktyczne pn. „Żyj świadomie – badaj się regularnie”, które odbędzie się 27 października b.r. w CK „Muza” w Lubinie w godz. 16.00 – 19.30.

Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny – przy wejściu na salę wykładową obowiązują zaproszenia, które bezpłatnie można odebrać w kasie CK Muza.

 
W programie:

• Godz. 16.00 – 18.00 – Hol CK Muza
Stoiska z usługami medycznymi „MCZ” S.A. na których będzie można skorzystać z konsultacji dietetyka wraz z analizą masy ciała, pomiaru glikemii przygodnej, ciśnienia krwi, saturacji oraz pomiaru pojemności płuc (spirometria). A także stoiska partnerów z branży kosmetycznej, optycznej, trychologicznej w tym profesjonalne badanie skóry, komputerowe badanie wzroku, trychologiczne badanie skóry głowy, brafitterka oraz wiele innych. Odbędą się warsztaty samobadania piersi – Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie, a także degustacja koktajli, słodyczy…. a także upominki dla każdego.

• Godz. 18.00 – 19.30 – Duża Sala Kinowa
Wykłady specjalistów z dziedziny gastroenterologii, radiologii, ginekologii, onkologii oraz kardiologii.

 

Na uczestników czekają m. in. zaproszenia na bezpłatne badania Mammograficzne, USG piersi oraz badania PSA do realizacji w „MCZ” S.A.

 
plakat

Comments are closed.