29.01.2023 : Gramy dla WOŚP

Zapraszamy do udziału w aukcji wyjątkowych przedmiotów, z której dochód przekażemy w całości na WOŚP. Tegoroczny, 31. Finał zagra pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Popołudnie umilą nam występy artystyczne zaproszonych gości:

Chór Concordia pod dyrekcją Emilii Ziegler-Opary.

Piotr Pączkowski – uczeń II klasy fortepianu Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Legnicy, absolwent lubińskiej Szkoły Muzycznej. Laureat wielu konkursów instrumentalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Finalista V edycji The Voice Kids.

Amelia Balewicz – uczennica III klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lubinie w klasie fortepianu. Uczestniczka wielu lokalnych koncertów oraz konkursów instrumentalnych (wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej – Kolbuszowa 2022).

Dzieci ze Studia Tańca CARMEN Agnieszki Wójcik-Margiewicz.
_

Jeśli posiadacie coś wyjątkowego, co chcecie przekazać na naszą aukcję WOŚP, możecie dostarczyć do MUZY w dniach pn.-pt. w godz. 9:00 – 15:00 pok. nr 20 na I p. (w pozostałych dniach do recepcji) – najpóźniej do 26 stycznia włącznie.

UWAGA! Przyjmujemy przedmioty wyłącznie z wypełnionym oświadczeniem o przekazaniu przedmiotu na aukcję prowadzoną przez Centrum Kultury MUZA w Lubinie na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez Sztab nr 517. Oświadczenie będzie dostępne również na miejscu.

_
Oświadczenie o przekazaniu przedmiotu na aukcje:
• Dla firm – pobierz
• Dla osób prowadzących działalność gospodarczą – pobierz
• Dla osób prywatnych – pobierz
_

Zapraszamy 29 stycznia 2023 (niedziela), godz. 17:00
Klub Pod Muzami, wstęp wolny

Otworzyliśmy również dla Was e-skarbonę dla WOŚP oraz puszkę stacjonarną w kasie MUZY!
Zagrajmy razem!
_
a
_
a

Comments are closed.