30.09.2023 : Po latach o tej samej porze – Teatr Bagatela – Kraków

UWAGA!!! Z powodu poważnej choroby aktora spektakl „Policja. Noc zatracenia” nie zagości na naszej scenie. W zamian naszą inaugurację Jesieni Teatralnej uświetni sztuka „Po latach o tej samej porze” (bilety zachowują ważność) – świetnie napisana tragikomedia, która na całym świecie jest obsypywana nagrodami, a u nas zaprezentuje ją para wybitnych aktorów.

Mamy nadzieję na zrozumienie, jeśli jednak będą chcieli Państwo zwrócić bilety – można tego dokonać najpóźniej do godziny rozpoczęcia spektaklu (godz. 19:00). Bilety zakupione online można zwrócić tylko do 28 września, korzystając z formularza zwrotu wysłanego na maila kupującego. Są jeszcze wolne miejsca! Zapraszamy – podczas inauguracji czeka na Państwa moc atrakcji i niespodzianek.

 

Doris i George dwadzieścia pięć lat wcześniej nawiązali romans po nocy pełnej tańca i alkoholu. Postanowili, że będą się spotykać co roku o tej samej porze w tym samym apartamencie w pensjonacie. Co roku opowiadają sobie swoje życiowe historie, co roku są kimś innym: zmieniają się, inaczej myślą, inaczej czują. Jak bardzo zmieniło się w ciągu ćwierćwiecza życie tych dwojga bliskich sobie ludzi, zagranych z wielkim kunsztem przez Magdalenę Walach i Wojciecha Leonowicza? Humorystyczne i pełne ekspresji dialogi nie pozwalają widzom oderwać się ani na chwilę od losów tej dwójki. Ulubieni bohaterowie z broadwayowskiego przeboju Bernarda Slade’a Za rok o tej samej porze powracają w nowym spektaklu! Związek Doris i George’a trwa już ponad ćwierć wieku, choć (a może właśnie dlatego), że spędzili ze sobą dotąd jedynie kilkadziesiąt dni, spotykając się raz w roku w tym samym pensjonacie, w którym przypadkiem nawiązali romans. Czy uda im się nie stracić uczucia, które wspólnie odnaleźli? Czy rzeczywiście prawdziwa miłość bez względu na perypetie życiowe trwa wiecznie?

Czas trwania: 135 min (z przerwą)

Autor: Bernard Slade Newbound
Reżyseria: Henryk Jacek Schoen
Obsada: Magdalena Walach, Wojciech Leonowicz

 

Zapraszamy 30 września 2023 (sobota), godz. 19:00
duża sala, bilety: 120 i 110 zł (ostatni rząd)

Bilety również w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

plakat

plakat

Comments are closed.