30.11.2025 : NutkoSfera – CeZik dzieciom – koncert

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego… Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

NutkoSfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie.

Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki.

Najpopularniejsze utwory artysty to m.in. „T-Rex”, „Czarna dziura”, „Karłowate”, „Abecadło”, „Nasze Słońce” i „Śmiga lokomotywa”. Kanał NutkoSfera ma już ponad 420 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Czas trwania: ok. 90 minut (bez przerwy)

 

Zapraszamy 30 listopada 2025 (niedziela), godz. 15:00
duża sala, bilety: do końca maja 2025 r.: 75 zł – dzieci (od 0 do 16 lat), 90 zł – dorośli
od 1 czerwca 2025 r.: 85 zł – dzieci (od 0 do 16 lat), 99 zł – dorośli

 

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

plakat

Comments are closed.