4.12.2023 : 100 minut dla urody – PiArt Studio – Warszawa

Muzyczny spektakl, pełen humoru i wdzięku, oparty na wierszach Noblistki opowiada o życiu, tęsknotach, dociekaniu Prawdy i Piękna, z właściwą poetce serdeczną ironią. Muzyka Urszuli Borkowskiej rozpisana na aktorski czterogłos wydobywa rytm i rym poezji Szymborskiej i sprzyja uwadze widzów. Izabella Bukowska-Chądzyńska, Katarzyna Dąbrowska, Joanna Trzepiecińska i reżyserka Magdalena Smalara tworzą idealnie zestrojony kwartet, ale każda z nich ma też partie solowe. Wiersze znane i mniej znane oraz fragmenty „Lektur Nadobowiązkowych” składają się na 100 minut dla umysłu i serca. 2023 – ROKIEM WISŁAWY SZYMBORSKIEJ. Spektakl objęty patronatem Fundacji Wisławy Szymborskiej.

Czas trwania: 100 min (bez przerwy)

Scenariusz i reżyseria: Magda Smalara
Zespół muzyczny w składzie: Urszula Borkowska – piano, Wojciech Gumiński – kontrabas, Marcin Świderski – saksofony, flety
Obsada: Joanna Trzepiecińska, Katarzyna Dąbrowska, Magda Smalara, Izabella Bukowska-Chądzyńska

 

Zapraszamy 4 grudnia 2023 (poniedziałek), godz. 19:00
duża sala, bilety: 90 i 80 zł (ostatni rząd)

 

Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 

plakat

plakat

Comments are closed.