4-6.08.2023 : Kości zostały rzucone – 20. lubiński weekend z grami bez prądu

Zapraszamy na kolejny lubiński weekend z grami bez prądu! Będą na Was czekać gry planszowe, bitewne, RPG i karciane oraz warsztaty. Do dyspozycji uczestników będzie ponad 250 nowoczesnych gier planszowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia. W razie wątpliwości, wytłumaczymy zasady i pomożemy wybrać grę.

Będziecie mogli wziąć udział w wyzwaniu planszówkowym i 3 z 4 tegorocznych turniejów ligowych z motywem kostkowym. Jeśli chodzi o gry bitewne, to aktywnie gramy m. in. w WH40k, Kill Team, Conquest, Bolt Action czy X-Winga, do tego mamy kilka bardziej niszowych systemów. W ramach wydarzenia zapraszamy również na warsztaty malowania figurek. Jeśli nie macie figurki do malowania, nie przejmujcie się – mamy wszystko, czego będziecie potrzebować, z figurkami włącznie.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na FB : https://www.facebook.com/events/850411479579726 – tutaj opublikujemy harmonogram, a także szczegóły w jakie gry będziemy grać (bitewne), znajdziecie tu również formularze zgłoszeń do udziału w grach fabularnych.

Organizatorzy: Lubiński Klub Fantastyki „Ostatnie Przymierze”, CK MUZA

_

Zapraszamy 4 – 6 sierpnia 2023 (piątek – niedziela)
sala błękitna i sala konferencyjna – wstęp wolny

_
plakat

Comments are closed.