9.02.2024 : Kabaret Skeczów Męczących w jubileuszowym programie „Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!”

Zapraszamy na nowy program, powstały specjalnie z okazji jubileuszu 20-lecia Kabaretu Skeczów Męczących. Będzie to jedyna okazja zasmakowania kwintesencji wszystkiego, co od dwóch dekad urzeka publiczność, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jak twierdzi sam kabaret, „jeszcze nigdy nie było tak dobrze”. Pytanie, czy to zapowiedź najlepszej formy od lat? A może wnikliwa analiza sytuacji w kraju?!?

Tego i wiele więcej dowiesz się z premierowych skeczów, nigdy wcześniej nieemitowanych w telewizji! Wkrocz do świata Kabaretu Skeczów Męczących i weź udział w niespełna dwugodzinnej wybornej zabawie obfitującej w bezkompromisowe żarty, celne obserwacje społeczne, brawurowe kreacje kabaretowe i „to coś”, co można poczuć wyłącznie w trakcie widowiska „na żywo”. Gwarantujemy fantastyczny kontakt z publicznością, która jest traktowana jako integralna część energetycznego show. Każdy, kto choć raz był na występie KSM wie, że nigdy nie gryzą się w język. Wyśmienite premierowe widowisko podane w jubileuszowym sosie to idealna okazja zarówno dla wiernych fanów, jak i dla tych, którzy jeszcze nie znają KSM.

Zapraszamy do wspólnego uczczenia okrągłej rocznicy i przekonania się na własne oczy, dlaczego „jeszcze nigdy nie było tak dobrze”.

Organizator: ESKANDER
 

Zapraszamy 9 lutego 2024 (piątek), godz. 18:00
duża sala, bilety: 110 zł i 120 zł

 
Sprzedaż biletów na wydarzenie prowadzimy na portalach:
• kabaretowebilety.pl – link
• kupbilecik.pl – link
• sklep.ebilet.pl – link
 

plakat

Comments are closed.