9.12.2023 : 25-lecie THE LIVERPOOL – koncert

Przez ostatnie 25 lat, zespół The Liverpool z Lubina oddawał hołd jednemu z największych zespołów w historii muzyki – The Beatles. Zakochali się w ich muzyce i postanowili podzielić się tą pasją z publicznością. Od tamtego momentu stali się regularnym gościem klubów muzycznych, festiwali, imprez okolicznościowych. Ich muzyka przyciąga nie tylko fanów Beatlesów, ale też miłośników klasycznego rocka i rock’n’rolla. Do dziś zagrali prawie 1000 koncertów.

„Nadchodzi jednak czas, aby powiedzieć „do widzenia” scenie „Pod Muzami”, która była naszym muzycznym domem przez wiele lat. Chcemy, aby ten występ był niezapomniany. Przygotowaliśmy specjalny zestaw piosenek, które przez lata stanowiły serce repertuaru. Będzie to wieczór pełen emocji i wspomnień. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez te lata. Dziękujemy za wsparcie, oklaski, radosne śpiewanie piosenek i tańce. Jesteśmy wdzięczni, że naszą miłością do muzyki mogliśmy się dzielić razem z Wami” – Zespół.

Czas trwania: ok. 60 min (+ ew. bisy)

 

Zapraszamy 9 grudnia 2023 (sobota), godz. 18:00
Restauracja MUZA, bilety: 50 zł / 60 zł (w dniu koncertu)

 
Bilety do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

logo

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

 
plakat

Comments are closed.