Podcast: MÓJ PUNKT KA – odc. 7

Podcast Gabi Donczew i Centrum Kultury „Muza” w Lubinie o kulturze i dla kultury. Subiektywny wybór tematów: kino, teatr, literatura, muzyka, rozmowy z ciekawymi osobami. To, co dzieje się lokalnie i globalnie w sferze kultury i sztuki. Trochę filozofowania. Trochę poszukiwań, retrospekcji. Odnajdź swój Punkt KA.

Odc. 7 – Mój bajkowy punkt KA
Dlaczego bajki są takie potrzebne. O pielęgnowaniu dziecka w sobie. Kilka ważnych tytułów spośród filmów animowanych – czyli ciężkie decyzje, co wybrać. Bajki mądre, zabawne: na poprawę humoru, na poprawę myśli, na dobry dzień. Oglądajmy bajki!


Odc. 6 – Druga odsłona cyklu: rozmowy o teatrze z Małgorzatą Życzkowską-Czesak
Tym razem opowiadamy o tytułach spektakli, prezentowanych w „Muzie”, które szczególnie mocno zapisały nam się w pamięci. Kiedy płakałyśmy do utraty tchu – ze śmiechu? O bójce w teatrze, którą udało się powstrzymać i jeszcze więcej anegdot zakulisowych. Posłuchajcie.


Odc. 5 – Kącik filmowy w punkcie KA
Co łączy kino skandynawskie i perfumy? Który aktor jest ulubieńcem mojej siostry? W jakich filmach można odnaleźć ciekawe poczucie humoru z mądrym, nieoczywistym przekazem? Posłuchajcie.


Odc. 4 – Rozmowy o teatrze
Nowy cykl w moim punkcie Ka: rozmowy o teatrze. Spotkanie z Małgorzatą Życzkowską-Czesak – Dyrektor Centrum Kultury „Muza” w Lubinie. O poszukiwaniach ciekawych tytułów i doborze repertuaru, anegdoty i wspomnienia zza kulis.


Odc. 3 – Urodzinowe refleksje
Co łączy jedzenie makaronu, kokardę i wyjście do kina? Dziś o urodzinach, uważności i sztuce na żywo.


Odc. 2 – Poznajmy się od książki strony
Będzie o ulubionych autorach, zwariowanej mamie, padnie też kilka wartych przekartkowania tytułów. A Wy co lubicie czytać? Literacki MÓJ PUNKT KA.Odc. 1 – O co mi chodzi z tym podcastem i trochę o miłości
Zapraszam do pierwszego spotkania w moim Punkcie KA.
Dowiedz się o czym będzie mowa i jak mnie słychać.

Comments are closed.