Repertuar
17 stycznia – środa
13:00, 14:30 MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW 80 min. sk
14:45, 16:45 FERNANDO 2D 106 min. ds
16:00, 18:00 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. sk
19:00 DKF – BEKSIŃSCY. ALBUM WIDEOFONICZNY 80 min. ds
20:00 GRA O WSZYSTKO 140 min. sk

 

18 stycznia – czwartek
13:30, 15:30, 17:30 FERNANDO 2D 106 min. sk
14:45, 16:15 MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW 80 min. ds
17:45, 19:45 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. ds
19:30 GRA O WSZYSTKO 140 min. sk

 

19 stycznia – piątek
12:00, 14:45, 16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW – PREMIERA 86 min. ds
15:45 TEDI I MAPA SKARBÓW – PREMIERA 86 min. sk
17:30, 19:30 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. sk
18:15, 20:00 ATAK PANIKI – PREMIERA 100 min. ds

 

20 stycznia – sobota
13:00, 14:45, 16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
15:45 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
17:30, 19:30 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. sk
18:15, 20:00 ATAK PANIKI 100 min. ds

 

21 stycznia – niedziela
12:00 MAMO, TATO, ZABIERZCIE MNIE NA PORANEK! – MAŁA WIELKA STOPA 92 min. sk
14:30, 16:15 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
18:00 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. sk
20:00 ATAK PANIKI 100 min. sk

 

22 stycznia – poniedziałek
13:00, 14:45, 16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
15:45 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
17:30, 19:30 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. sk
18:15, 20:00 ATAK PANIKI 100 min. ds

 

23 stycznia – wtorek
10:00, 15:45 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
13:00, 14:45, 16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
17:30, 19:30 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. sk
18:15, 20:00 ATAK PANIKI 100 min. ds

 

24 stycznia – środa
13:00, 14:45, 16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
16:45 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. ds
18:15, 20:00 ATAK PANIKI 100 min. sk
19:00 DKF – THE FLORIDA PROJECT 115 min. ds

 

25 stycznia – czwartek
13:00, 14:45, 16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
15:45 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
17:30, 19:30 GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR 117 min. sk
18:15, 20:00 ATAK PANIKI 100 min. ds

 

26 stycznia – piątek
13:00, 14:30, 17:30 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D – PREMIERA 85 min. sk
13:30, 15:00, 16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
16:00 GNOMY ROZRABIAJĄ 3D – PREMIERA 85 min. sk
18:00, 19:45 PODATEK OD MIŁOŚCI – PREMIERA 101 min. ds
19:15 ATAK PANIKI 100 min. sk

 

27 stycznia – sobota
13:00 GNOMY ROZRABIAJĄ 3D 85 min. sk
14:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
16:15 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
18:00, 19:45 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk

 

28 stycznia – niedziela
14:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
15:30 GNOMY ROZRABIAJĄ 3D 85 min. sk
16:15 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. ds
17:15 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
18:00, 19:45 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. ds
19:00 ATAK PANIKI 100 min. sk

 

29 stycznia – poniedziałek
11:00 MUZA BABY KINO – PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk
15:00 GNOMY ROZRABIAJĄ 3D 85 min. sk
16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
18:00, 19:45 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk
20:00 ATAK PANIKI 100 min. ds

 

30 stycznia – wtorek
15:00 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
13:30 GNOMY ROZRABIAJĄ 3D 85 min. sk
17:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
18:00, 19:45 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk
19:00 ATAK PANIKI 100 min. ds

 

31 stycznia – środa
15:00 GNOMY ROZRABIAJĄ 3D 85 min. sk
15:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. sk
17:00 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. ds
18:00 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk
19:00 DKF – NA MLECZNEJ DRODZE 125 min. ds
19:45 ATAK PANIKI 100 min. sk

 

1 lutego – czwartek
15:00, 16:30 TEDI I MAPA SKARBÓW 86 min. ds
16:00 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
17:30 GNOMY ROZRABIAJĄ 3D 85 min. sk
18:00, 19:45 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. ds
19:15 ATAK PANIKI 100 min. sk

 

2 lutego – piątek
15:00, 16:30 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
15:15, 16:45 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA – PREMIERA 83 min. ds
18:00, 19:45 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk
18:15, 20:00 PLAN B – PREMIERA 85 min. ds

 

3 lutego – sobota
14:30, 16:15 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. ds
14:45, 16:30 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
18:00 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. ds
18:15, 20:00 PLAN B 85 min. ds

 

4 lutego – niedziela
14:30 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
16:15 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. sk
18:00 PLAN B 85 min. sk
19:45 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk

 

5 lutego – poniedziałek
15:00, 16:30 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. ds
15:15, 16:45 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
18:00, 19:45 PLAN B 85 min. ds
18:15, 20:00 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk

 

6 lutego – wtorek
15:00, 16:30 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. ds
15:15, 16:45 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
18:00, 19:45 PLAN B 85 min. ds
18:15, 20:00 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk

 

7 lutego – środa
9:00 NHEF – NEXT DOOR SPY (SP I-III) 77 min. ds
12:00 NHEF – MISS IMPOSSIBLE (SP VII I II-III GIMN) 90 min. ds
15:00, 16:30 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. sk
15:30 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. ds
17:00 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. ds
18:00, 19:45 PLAN B 85 min. sk
19:00 DKF – PARTY 120 min. ds

 

8 lutego – czwartek
9:00 NHEF – ZESTAW FILMÓW KRÓTKICH: FILMOWE KONWENCJE (SP IV-VI) 59 min. ds
15:00, 16:30 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. ds
15:15, 16:45 GNOMY ROZRABIAJĄ 2D 85 min. sk
18:00, 19:45 PLAN B 85 min. ds
18:15, 20:00 PODATEK OD MIŁOŚCI 101 min. sk

 

9 lutego – piątek
12:00 NHEF – SLOW WEST (LICEUM) 84 min. ds
16:15, 17:45 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. sk
16:00, 18:00, 20:00 NOWE OBLICZE GREYA – PREMIERA 105 min. ds
19:15 PLAN B 85 min. sk

 

10 lutego – sobota
14:00, 16:00, 18:00, 20:00 NOWE OBLICZE GREYA 105 min. ds
14:15, 15:45, 17:30 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. sk
19:15 PLAN B 85 min. sk

 

11 lutego – niedziela
14:00, 16:00, 18:00, 20:00 NOWE OBLICZE GREYA 105 min. ds
15:45, 17:30 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. sk
19:15 PLAN B 85 min. sk

 

12 lutego – poniedziałek
10:00 NHEF – ZESTAW FILMÓW KRÓTKICH: KIM JESTEM? (PRZEDSZKOLE) 51 min. ds
16:00, 18:00, 20:00 NOWE OBLICZE GREYA 105 min. ds
16:15, 17:45 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. sk
19:15 PLAN B 85 min. sk

 

13 lutego – wtorek
16:00, 18:00, 20:00 NOWE OBLICZE GREYA 105 min. sk

 

14 lutego – środa
15:30 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. sk
16:00, 18:00, 20:00 NOWE OBLICZE GREYA 105 min. ds
17:00 PLAN B 85 min. sk
19:00 DKF – I TAK CIĘ KOCHAM 90 min. sk

 

15 lutego – czwartek
16:00, 18:00, 20:00 NOWE OBLICZE GREYA 105 min. ds
16:15, 17:45 PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA 83 min. sk
19:15 PLAN B 85 min. sk

 

* Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w repertuarze.
_
Zobacz, jakie filmy zagramy w najbliższym czasie – link

Molier