Repertuar
19 października – sobota
14:00, 16:00 O YETI! 97 min. sk
18:00 (NIE)ZNAJOMI 103 min. sk
20:00 BOŻE CIAŁO 115 min. sk

 

20 października – niedziela
12:00 MAMO, TATO, ZABIERZCIE MNIE NA PORANEK – AGENT KOT 92 min. sk
14:00, 16:00, 18:00 O YETI! 97 min. sk
15:00 (NIE)ZNAJOMI 103 min. ds
17:00, 19:15 BOŻE CIAŁO 115 min. ds
20:00 (NIE)ZNAJOMI 103 min. sk

 

21 października – poniedziałek
10:00 NHEF – HOKUS-POKUS, ALBERCIE ALBERTSONIE (PRZEDSZKOLE) 90 min. ds
15:45, 17:45, 19:45 (NIE)ZNAJOMI 103 min. sk
16:00, 18:00 O YETI! 97 min. ds
20:00 BOŻE CIAŁO 115 min. ds

 

22 października – wtorek
9:00 NHEF – HALVDAN – PRAWIE WIKING (SP I-III) 90 min. ds
15:45, 20:00 (NIE)ZNAJOMI 103 min. sk
16:00, 18:00 O YETI! 97 min. ds
17:45 BOŻE CIAŁO 115 min. sk
20:00 BOŻE CIAŁO 115 min. ds

 

23 października – środa
9:00 NHEF – WOJNA NA DESKI (SP IV-VI 90 min. ds
12:00 NHEF – NAJLEPSZY (LICEUM) 90 min. ds
15:00, 17:00 O YETI! 97 min. ds
15:30, 17:45 BOŻE CIAŁO 115 min. sk
19:00 DKF – MOWA PTAKÓW 138 min. ds
20:00 (NIE)ZNAJOMI 103 min. sk

 

24 października – czwartek
15:30 BOŻE CIAŁO 115 min. ds
16:00, 18:00 O YETI! 97 min. sk
17:45, 19:45 (NIE)ZNAJOMI 103 min. ds
20:00 BOŻE CIAŁO 115 min. sk

 

25 października – piątek
14:15, 16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW – PREMIERA 87 min. sk
19:30 OBYWATEL JONES – PREMIERA 120 min. sk

 

26 października – sobota
14:15, 16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
17:30, 19:45 JOKER 122 min. ds
19:30 OBYWATEL JONES 120 min. sk

 

27 października – niedziela
14:15, 16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
19:30 OBYWATEL JONES 120 min. sk

 

28 października – poniedziałek
15:15, 17:30, 19:45 JOKER 122 min. ds
16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
19:30 OBYWATEL JONES 120 min. sk

 

29 października – wtorek
15:15, 17:30, 19:45 JOKER 122 min. ds
16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
19:30 OBYWATEL JONES 120 min. sk

 

30 października – środa
15:00, 17:15 OBYWATEL JONES 120 min. sk
15:15, 17:00 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. ds
19:00 DKF – DZIĘKI BOGU 137 min. ds
19:30 JOKER 122 min. sk

 

31 października – czwartek
15:15, 17:30, 19:45 JOKER 122 min. ds
16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
19:30 OBYWATEL JONES 120 min. sk

 

1 listopada – piątek
KINO NIECZYNNE

 

2 listopada – sobota
14:00, 15:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
14:15, 16:00 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON – PRZEDPREMIERA 86 min. ds
17:30, 19:45 CZARNY MERCEDES 120 min. sk
17:45, 20:00 IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA 122 min. ds

 

3 listopada – niedziela
12:30, 14:15 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON – PRZEDPREMIERA 86 min. sk
16:00 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
17:45 IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA 122 min. sk
20:00 CZARNY MERCEDES 120 min. sk

 

4 listopada – poniedziałek
15:15 CZARNY MERCEDES 120 min. ds
16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
17:30, 19:45 IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA 122 min. ds
19:30 CZARNY MERCEDES 120 min. sk

 

5 listopada – wtorek
15:15 CZARNY MERCEDES 120 min. ds
16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
17:30, 19:45 IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA 122 min. ds
19:30 CZARNY MERCEDES 120 min. sk

 

6 listopada – środa
16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
16:30 CZARNY MERCEDES 120 min. ds
19:00 DKF – DOWNTON ABBEY 122 min. ds
19:30 IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA 122 min. sk

 

7 listopada – czwartek
15:15 CZARNY MERCEDES 120 min. ds
16:00, 17:45 RODZINA ADDAMSÓW 87 min. sk
17:30, 19:45 IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA 122 min. ds
19:30 CZARNY MERCEDES 120 min. sk

 

8 listopada – piątek
15:15, 17:30 CZAROWNICA 2 (2D DUB) 118 min. sk
16:00, 17:45 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON – PREMIERA 86 min. ds
19:30 MIDWAY – PREMIERA 138 min. ds
19:45 AD ASTRA 122 min. sk

 

9 listopada – sobota
15:00, 17:15 CZAROWNICA 2 (2D DUB) 118 min. ds
15:45, 17:30 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON 86 min. sk
19:15 MIDWAY 138 min. sk
19:30 AD ASTRA 122 min. ds

 

10 listopada – niedziela
14:00, 15:45, 17:30 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON 86 min. ds
15:00, 17:15 CZAROWNICA 2 (2D DUB) 118 min. sk
19:15 MIDWAY 138 min. ds
19:30 AD ASTRA 122 min. sk

 

11 listopada – poniedziałek
13:15, 15:30 CZAROWNICA 2 (2D DUB) 118 min. sk
14:00, 15:45 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON 86 min. ds
17:30, 20:00 MIDWAY 138 min. ds
17:45, 20:00 AD ASTRA 122 min. sk

 

12 listopada – wtorek
16:00, 17:45 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON 86 min. ds
16:45 CZAROWNICA 2 (2D DUB) 118 min. sk
19:00 TEATROTEKA > WASZA WYSOKOŚĆ / ALICJA W KRAINIE KOSZMARÓW 106 min. sk
19:30 MIDWAY 138 min. ds

 

13 listopada – środa
15:15, 17:00 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON 86 min. ds
15:30 CZAROWNICA 2 (2D DUB) 118 min. sk
17:45 AD ASTRA 122 min. sk
19:00 DKF – BÓG ISTNIEJE, A JEJ IMIĘ TO PETRUNIA 100 min. ds
20:00 MIDWAY 138 min. sk

 

14 listopada – czwartek
15:15, 17:30 CZAROWNICA 2 (2D DUB) 118 min. ds
16:00, 17:45 BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON 86 min. sk
19:30 MIDWAY 138 min. sk
19:45 AD ASTRA 122 min. ds

 

* Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w repertuarze.
_
Zobacz, jakie filmy zagramy w najbliższym czasie – link

Molier